Хіти тижня. Наркотики за два роки перетворили молодого хлопця на "монстра": Вражаючі фото до і після хвороби

Споживач амфетаміну, який купував наркотики в Тернопільській області, через два роки перетворився на руїну: у нього послабився імунітет і згнила щелепа. Фото наркозалежного юнака до і після хвороби опублікував на своїй Facebook-сторінці журналіст Влад Антонов, передають Патріоти України.

Наркотики, які купував споживач амфетаміну, виробляли в підпільній лабораторії з ртуті, спирту, оцту та інших прекурсорів, які негативно впливають на організм людини. Через два роки тіло молодої людини виявилося повністю зруйнованим.

"Наслідки можете бачити зараз. Два роки я ним коловся. Це кислота, і я від неї був не те, що жовтий, я був чорний. За 2 роки амфетамін мене повністю" з'їв". Імунітет був в мінусі. Будь-який нежить міг загнати в труну. Зуби почали самі випадати і утворювалися ями. Тому пішло зараження кістки верхньої щелепи. Щелепа почала гнити", - розповів подробиці своєї хвороби молодий чоловік.

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...

На МКС знову проблеми з російськими компонентами - зламався туалет і задимився пилосос

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:31

На Міжнародній космічній станції (МКС) виявилася серія неполадок. Про це повідомив російський космонавт Анатолій Іванишин фахівцям центру управління польотами, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини.