Хіти тижня. Наркотики за два роки перетворили молодого хлопця на "монстра": Вражаючі фото до і після хвороби

Споживач амфетаміну, який купував наркотики в Тернопільській області, через два роки перетворився на руїну: у нього послабився імунітет і згнила щелепа. Фото наркозалежного юнака до і після хвороби опублікував на своїй Facebook-сторінці журналіст Влад Антонов, передають Патріоти України.

Наркотики, які купував споживач амфетаміну, виробляли в підпільній лабораторії з ртуті, спирту, оцту та інших прекурсорів, які негативно впливають на організм людини. Через два роки тіло молодої людини виявилося повністю зруйнованим.

"Наслідки можете бачити зараз. Два роки я ним коловся. Це кислота, і я від неї був не те, що жовтий, я був чорний. За 2 роки амфетамін мене повністю" з'їв". Імунітет був в мінусі. Будь-який нежить міг загнати в труну. Зуби почали самі випадати і утворювалися ями. Тому пішло зараження кістки верхньої щелепи. Щелепа почала гнити", - розповів подробиці своєї хвороби молодий чоловік.

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...