Хіти тижня. "Народ не розуміє, що це не жарт!": У розпал пандемії коронавірусу священик у Дніпрі причащав вірян з однієї ложки (відео)

Особливо неприємно, що серед містян були і маленькі діти.

У Дніпрі вірян причащали з однієї ложки. Фото: скріншот з відео.

У Храмі Великомученика та цілителя Пантелеімона в місті Дніпро, священник причащав вірян з однієї ложки, незважаючи на пандемію коронавірусу. Відповідне відео на сторінці групи Типовий Тополь-Шевченківський район у Facebook опублікував Сергій Павлюченко, передають Патріоти України.

На ролику видно натовп людей, які разом із дітьми прийшли до церкви відзначити Вербну неділю. Незважаючи на режим надзвичайного стану в країні, введені обмеження і прохання не збиратися в церкві через зростання небезпеки захворіти смертельним вірусом, віряни вишикувалися в чергу до священика, який причащав усіх з однієї ложечки. Особливо неприємно, що серед містян були і маленькі діти.

"Народ не розуміє, що це не жарт! Попи заради грошей зібрали народ", – написав Павлюченко.

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...

У Туреччині знайшли унікальні артефакти, що доводять існування торгового шляху Мугла-Родос

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:52

Турецькі дослідники морських глибин виявили на дні Егейського моря унікальні артефакти, які є доказом існування торгового шляху між Муглою (Туреччина) і Родосом (Греція). Про це повідомляє видання Hürriyet, передають Патріоти України. За словами інсайд...