
Киянка Вікторія Щелко стала переможницею «Міс світу плюс сайз», повідомляє «Укрінформ». У конкурсі, який проходив в Об'єднаних Арабських Еміратах, взяли участь представниці з 51 країни. До учасниць не висувалося жодних обмежень за віком та формами.

За словами Вікторії, головною метою її участі у конкурсі була не просто перемога, а прагнення представити українську жінку у світі.
В ОАЕ вона показала національний український костюм, виконала українську народну пісню.
Киянка готувалася до відповідального змагання чотири місяці.
У неї вже був досвід такого конкурсу у 2017 році, але тоді її випередила учасниця з Філіппін.
Переможниця сподівається, що наступний конкурс «Міс світу плюс сайз» пройде в Україні.
Вікторія Щелко — відома модель, керівник проєкту «Міс Україна Plus Size», володарка численних титулів на міжнародних конкурсах краси. Вона першою представляла Україну на Miss World Plus Size, де зайняла призове місце.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...