
Український боксер Олександр Усик заявив, що продовжує спілкуватися зі своїми друзями з Росії, незважаючи на конфлікт між країнами, передають Патріоти України.
"У мене дуже багато знайомих і друзів є в Росії. Я з ними продовжую спілкуватися. Вони не винні в тому, що сталося, що наші царі щось там не поділили. Президенти спілкуються один з одним про ту чи іншу ситуацію, а ми один одного сваримо та лаємо. Мене за ці роки як тільки не називали – сепар, в*тник, малорос... Але я просто не відповідаю очікуванням людей", – сказав Усик в інтерв'ю на YouTube-каналі Ехо Києва.
Олександр також вважає, що через якийсь час і українці, і росіяни зрозуміють, що припустилися великої помилки. "Те, що відбувається – це жах. Пройде якась велика кількість часу, і ми будемо думати: "Як ми взагалі таке могли допустити?" А таке буде", – додав боксер.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...