Хіти тижня. "Наші вбивці!": У Києві пенсіонерки цинічно образили бійців АТО

В одному з тролейбусів Києва пасажирки пенсійного віку назвали захисників України, які воюють з російськими окупантами на Донбасі, "вбивцями". Крім того, вони звинуватили їх у збройній агресії, розв'язаній Москвою. Про цинічний інцидент на своїй сторінці у Facebook розповів ветеран ООС Олександр Морозов, передають Патріоти України.

"Ранок. Київ. 29.10.2019. Звичайний робочий день. Звичайний маршрут. Звичайний 38 тролейбус, з Арсенальної до Печерської. Звичайний ти. Звичайні люди поруч. Звичайні жінки пенсійного віку, які більше за всіх навоювали", – поділився він криком душі, опублікувавши скандальний діалог жінок.

– Та що тут думати, це ж чийсь бізнес...

– Ну, так, все буде одразу добре, у всіх, тільки незрозуміло поки, що з цими нашими "вбивцями" робити... Ви б що зробили?

– Та що, зібрати всіх їх докупи, і нехай відбудовують те, що зруйнували, нехай повернуть все, що награбували!

Колишній десантник глибоко обурився через ці слова, зазначивши, що все, що отримав на війні кожен захисник України, – це ПТСР, контузії, травми, поранення, важкі спогади і смерті близьких людей. Крім того, він нагадав, що війна йде в Україні, а не в якійсь чужій країні, тому чути такі образи на адресу Героїв у її столиці особливо важко.

"Ти монтуєш слайди пам'яті в голові, і згадуєш, що все, що ти там взяв без дозволу, – це чиюсь куртку, в чиємусь будинку, бо взимку 2015-го зверху на броні було досить холодно... Ти виходиш на своїй зупинці. Підіймаєш погляд у небо. І про себе говориш: "Вибачте, пацани"... Ти не знаєш, що буде далі. Ти не знаєш, ким ти будеш далі, Героєм чи ворогом, чи захисником, чи військовим злочинцем. Ти точно знав, що готовий навіть загинути за населення цієї країни, а зараз ти не знаєш, чи потрібен ти цій країні", – емоційно написав захисник України.

Морозов наголосив, що подія вкотре показала, що головна проблема країни – далеко не її влада, а байдужість людей.

"Це не у владі основна проблема, у ній є проблема, не без цього, але основна проблема у людях, яким відверто пох*й, що там, тому що воно не у них... Нехай *буть, аби не били замість "душу й тіло ми положим", – додав Герой, засуджуючи українофобів.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...