Хіти тижня. "Наші вбивці!": У Києві пенсіонерки цинічно образили бійців АТО

В одному з тролейбусів Києва пасажирки пенсійного віку назвали захисників України, які воюють з російськими окупантами на Донбасі, "вбивцями". Крім того, вони звинуватили їх у збройній агресії, розв'язаній Москвою. Про цинічний інцидент на своїй сторінці у Facebook розповів ветеран ООС Олександр Морозов, передають Патріоти України.

"Ранок. Київ. 29.10.2019. Звичайний робочий день. Звичайний маршрут. Звичайний 38 тролейбус, з Арсенальної до Печерської. Звичайний ти. Звичайні люди поруч. Звичайні жінки пенсійного віку, які більше за всіх навоювали", – поділився він криком душі, опублікувавши скандальний діалог жінок.

– Та що тут думати, це ж чийсь бізнес...

– Ну, так, все буде одразу добре, у всіх, тільки незрозуміло поки, що з цими нашими "вбивцями" робити... Ви б що зробили?

– Та що, зібрати всіх їх докупи, і нехай відбудовують те, що зруйнували, нехай повернуть все, що награбували!

Колишній десантник глибоко обурився через ці слова, зазначивши, що все, що отримав на війні кожен захисник України, – це ПТСР, контузії, травми, поранення, важкі спогади і смерті близьких людей. Крім того, він нагадав, що війна йде в Україні, а не в якійсь чужій країні, тому чути такі образи на адресу Героїв у її столиці особливо важко.

"Ти монтуєш слайди пам'яті в голові, і згадуєш, що все, що ти там взяв без дозволу, – це чиюсь куртку, в чиємусь будинку, бо взимку 2015-го зверху на броні було досить холодно... Ти виходиш на своїй зупинці. Підіймаєш погляд у небо. І про себе говориш: "Вибачте, пацани"... Ти не знаєш, що буде далі. Ти не знаєш, ким ти будеш далі, Героєм чи ворогом, чи захисником, чи військовим злочинцем. Ти точно знав, що готовий навіть загинути за населення цієї країни, а зараз ти не знаєш, чи потрібен ти цій країні", – емоційно написав захисник України.

Морозов наголосив, що подія вкотре показала, що головна проблема країни – далеко не її влада, а байдужість людей.

"Це не у владі основна проблема, у ній є проблема, не без цього, але основна проблема у людях, яким відверто пох*й, що там, тому що воно не у них... Нехай *буть, аби не били замість "душу й тіло ми положим", – додав Герой, засуджуючи українофобів.

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...