Під час спілкування через чатрулетку з росіянином у день ВДВ, який святкується 2 серпня, він запитав, чи відзначає той дату, отримавши ствердну відповідь. "Давай згадаємо десантників псковських, які загинули на Донбасі", –звернувся Луганський до росіянина. "Та нас*ати", – відповів на це співрозмовник.
"Російські солдати, ви воюєте за них. За "велич" Росії, яка виглядає ось так: п'яна, беззуба, ірже з матами-перематами, бухає. А коли мова заходить про загиблих десантників, які думали, що вони воювали за батьківщину, їм кажуть потім "та нас*ати!" – відреагував українець.
Бабы еще нарожают! На погибших наср@ть!
Как выглядит "величие" России pic.twitter.com/dduDeLVA2I
— Vіtаuskаs(@Vitauskas_A) August 3, 2019
"Баби ще народять!" – прокоментував відео блогер із ніком Vіtаuskаs.
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...
Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...