Хіти тижня. "Наср*ть! Бабы еще нарожают!": Як ставляться росіяни до загиблих на Донбасі співгромадян (відео)

Військовослужбовці Росії, які воюють нібито на благо батьківщини, не отримують підтримки або подяки навіть серед простого населення.

Це показав український блогер, переселенець Андрій Луганський на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Під час спілкування через чатрулетку з росіянином у день ВДВ, який святкується 2 серпня, він запитав, чи відзначає той дату, отримавши ствердну відповідь. "Давай згадаємо десантників псковських, які загинули на Донбасі", –звернувся Луганський до росіянина. "Та нас*ати", – відповів на це співрозмовник.

"Російські солдати, ви воюєте за них. За "велич" Росії, яка виглядає ось так: п'яна, беззуба, ірже з матами-перематами, бухає. А коли мова заходить про загиблих десантників, які думали, що вони воювали за батьківщину, їм кажуть потім "та нас*ати!" – відреагував українець.

"Баби ще народять!" – прокоментував відео блогер із ніком Vіtаuskаs.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...