Хіти тижня. "Наср*ть! Бабы еще нарожают!": Як ставляться росіяни до загиблих на Донбасі співгромадян (відео)

Військовослужбовці Росії, які воюють нібито на благо батьківщини, не отримують підтримки або подяки навіть серед простого населення.

Це показав український блогер, переселенець Андрій Луганський на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Під час спілкування через чатрулетку з росіянином у день ВДВ, який святкується 2 серпня, він запитав, чи відзначає той дату, отримавши ствердну відповідь. "Давай згадаємо десантників псковських, які загинули на Донбасі", –звернувся Луганський до росіянина. "Та нас*ати", – відповів на це співрозмовник.

"Російські солдати, ви воюєте за них. За "велич" Росії, яка виглядає ось так: п'яна, беззуба, ірже з матами-перематами, бухає. А коли мова заходить про загиблих десантників, які думали, що вони воювали за батьківщину, їм кажуть потім "та нас*ати!" – відреагував українець.

"Баби ще народять!" – прокоментував відео блогер із ніком Vіtаuskаs.

Хіти тижня. "Пристайко на заметку, или Каково было хорватам в патруле с врагом", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 3:00

"Хорватский опыт дезавуирует идею совместного патрулирования в том виде, о котором говорит команда Зеленского, ссылаясь на… хорватский опыт", - пише у своєму блозі Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Владимир Зеленский считает, чт...

Хіти тижня. Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

середа, 26 лютий 2020, 2:00

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України. Як стверджують ...