Хіти тижня. Науковці з'ясували, що могло спричинити спалах вірусу-вбивці у Китаї

Вперше захворювання зареєстрували 31 грудня 2019 року в китайському місті Ухань.

Науковці припускають, що джерелом нового коронавірусу, який викликав епідемію пневмонії в Китаї, можуть бути змії. Про це йдеться в досліджені, опублікованому в Журналі медичної вірусології (Medical Journal of Virusology), передають Патріоти України.

"Наші аналізи показують, що новий коронавірус 2019‐nCoV з'явився в результаті генетичного поєднання коронавірусу кажанів та коронавірусу невідомого походження", – пишуть вчені.

Потім вчені дослідили геном вірусу та з'ясували, що найбільш ймовірним носієм 2019‐nCoV можуть бути змії. А саме китайський крайт та китайська кобра. Ці види змій також були серед тварин, які продавались на ринку морепродуктів в місті Ухань, де і стартувала інфекція.

Не годують і не дають забрати речі: Шпиталізовані на Закарпатті туристи вимагають випустити їх з нелюдських умов (відео)

середа, 26 лютий 2020, 21:46

На пункті пропуску “Тиса” під час перевірки пасажирів у туристичному автобусі прикордонники виявили температуру майже 38 градусів в одної з них. Групу осіб із КПП "Тиса", які прибули сьогодні вночі разом із хворою жінкою, шпиталізували у інфекційне від...

"Даєш Азарова тоді вже!": Соцмережі розбурхало можливе призначення Тігіпка главою уряду

середа, 26 лютий 2020, 20:16

Люстрацію Сергія Тігіпка може зняти через Європейський суд з прав людини і таке рішення може стати прецедентом і сприяти поверненню інших втікачів українських екс-чиновників. Соціальні мережі активно обговорюють чутки про можливе призначення олігарха і...