
Скандальна професорка Євгенія Більченко вважає, що її намагаються вбити. Вона заявила, що після звільнення з Національного педагогічного університету у неї серйозно погіршився стан здоров'я. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Більченко зазначила, що в психіатричній лікарні їй призначили антидепресанти. "Мені дали дуже легкий антидепресант (міасер) у мишачих дозах (по пів таблетки найменшої дози) і ще раз нагадали про тіло. Додому з дурки я приїхала з повністю закладеним горлом і температурою. Доведеться знову десь обстежитися, я вже не ходжу. Питання: де? В мене закралася пекельна думка, що мене так намагаються вбити. Але я готова прийняти і це", – пише жінка.
Пізніше вона додала, що лікар також призначив їй уколи імуностимуляторів через "повне виснаження організму". Зазначимо, що Більченко не раз відзначилася скандальними заявами про розгул "нацистів" в Україні і "колоніальний" статус України, незважаючи на те, що викладала в українському виші. Також вона виступала проти закону про українську мову.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...