В Україні утилізують понад 400 тис. доз вакцини AstraZeneca проти коронавірусу. Її термін придатності закінчився 30 жовтня. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін, зазначають Патріоти України.
Першим етапом утилізації є рішення про припинення її використання. Після цього проводять перерахунок на рівні кожного пункту щеплення.
За словами Кузіна, регіони вже підрахували ці залишки. Посадовець також пояснив, чому препарат не встигли використати до закінчення терміну придатності.
"Мені здається, що доволі сильний вплив на це мали певні антивакцинальні настрої й міфи про певний відсоток тромбозів, погану переносимість, про її неефективність тощо. Траплялося, що люди приходили в пункт щеплень і просили вколоти все що завгодно, тільки не AstraZeneca. Навіть попри те, що багато вакцинованих людей отримали саме цей препарат і жодних нарікань не мають", - сказав Кузін.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...