Хіти тижня. Навіть не всі топ-чиновники "потягнуть": Розкрито приголомшливі гонорари Алли Пугачової

Генеральний директор компанії "Ру-Концерт" розповів, які гонорари отримувала Примадонна за виступи на корпоративах, передають Патріоти України.

Вона - дуже високооплачувана артистка. Деякий час тому Аллі Борисівні за виступ на закритій вечірці платили по 300-350 тисяч євро. Рекордною ж вважається оплата в 400 тисяч євро.

Правда, зараз ситуація змінилася. Не тільки, звичайно, для Пугачової, а в цілому на ринку шоу-бізнесу. По-перше, він практично звалився в період пандемії і відновлюється поки повільно.

По-друге, чиновники тепер бояться "засвітити" свої надприбутки, а бізнесмени практично перестали проводити гулянки з купецьким розмахом, оскільки коронавірус міцно вдарив по бізнесу.

І, хоча у Примадонни є давні і вірні шанувальники, які завжди запрошували співачку на свої свята, зараз чекають змін на краще і вони. А на корпоративи, за словами промоутера, якщо і запрошують, то в основному не дуже відомі гурти, які задовольняються скромною оплатою.

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...

Резонанс тижня. Допускають вбивство: У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна" (фото)

субота, 26 вересень 2020, 4:00

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна - Софія. Їй було 32 роки, передають Патріоти України. Софія ...