Хіти тижня. Навіть це вкрали! Сергій Лазарєв оконфузився з номером для "Євробачення" (відео)

Російський співак, який представляє на "Євробаченні-2019" Росію, Сергій Лазарєв оконфузився з конкурсним номером, повідомляють Патріоти України.

У четвер, 16 травня, артист виступив на сцені "Євробачення" з композицією під назвою Scream. Однак ще на кадрах репетиції, опублікованих в мережі, глядачі помітили, що номер Сергія Лазарєва дуже схожий на номер іншої конкурсантки з Північної Македонії Тамари Тодевської.

В обох виконавців основною декорацією є дзеркальні екрани, на яких транслювалися їхні зображення. До того ж, принципи постановки номерів дуже схожі, як і їхні пісні.

Сам Сергій Лазарєв відразу ж прокоментував ситуацію, зазначивши, що номери дійсно дуже нагадують один одного. Він зазначив, що принципово не дивиться номери інших учасників, але перед виступом вже багато чув про те, що схожість є.

"Я не дивлюся номери інших учасників свідомо і принципово. Я бачив фотографії, схожі на сцені панелі. У нас вся концепція побудована на дзеркалах, на відбитках, але наші історії різні. Головне, які емоції народжуються у глядача, коли він дивиться той чи інший виступ", – розповів співак.

Хіти тижня. "Это КПИ, ребята...": Голий кур'єр прийшов до відомого вишу (фото, відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 11:00

Кур'єр доставив їжу в аудиторію Київського політехнічного інституту. У мережі опублікували відео з оголеним кур'єром однієї з відомих компаній з доставки їжі, який лише в одних трусах приніс замовлення, передають Патріоти України. На відео можна почути...

Хіти тижня. Як давньоруська мова стала українською: "Енеїда" Котляревського викрила російські байки щодо української мови

понеділок, 16 вересень 2019, 10:30

Українська література не відображає весь процес формування мови від давньоруської до української. Але вона була, існувала у формі усних традицій протягом століть, потроху трансформуючись і набираючи сучасних рис. "Енеїда" Івана Котляревського започатку...