Хіти тижня. "Наврочив": Російський композитор поділився відео з хворим на коронавірус Лещенком у програмі у Малахова

Зараз Укупник перебуває на самоізоляції в Підмосков'ї і чекає, коли пройдуть 14 днів і він нарешті зможе вийти.

Аркадій Укупник

Російський співак і композитор Аркадій Укупник поділився у своєму блозі відео, зроблене на програмі Малахова, на якій був присутній заражений коронавірусом Лев Лещенко. Ролик співак опублікував у Facebook, передають Патріоти України.

Як відомо, пізніше Льва Лещенка з дружиною госпіталізували з двобічною пневмонією та діагностували коронавірус.

«Сидимо на зйомках. Практично всі в групі ризику, крім Малахова. Будемо сподіватися, що все обійдеться», - каже він на відео.
Сам Укупник пізніше прокоментував росЗМІ цей запис. «Все-таки було хвилювання. Я як наврочив. Зняв все це з Льовою, коментував - що ось сидимо ми тут, група ризику. Він (Лещенко) безтурботно говорив в цей час, що прилетів з Америки і Канади, а Ангеліна Вовк питала: "А ти пройшов карантин?". Він відповідав, що "ні", і вона у відповідь накричала на нього. Там все наочно - в цій зйомці», - розповів він.
Зараз Укупник перебуває на самоізоляції в Підмосков'ї і чекає, коли пройдуть 14 днів і він нарешті зможе вийти.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...