Хіти тижня. Названо найбільш владні знаки Зодіаку: Хто завоював "золото" рейтингу

Астрологи назвали найбільш владні знаки зодіаку. Вони сповнені енергії і відмінно справляються з тим, щоб керувати людьми, передають Патріоти України.

Овен

Овни сповнені енергії і життєвої сили. Це природжені лідери, які вміють з успіхом вийти з будь-якої складної ситуації. Вони імпульсивні і вперті, тому, як правило, у них є недоброзичливці. Ключова сила Овнів - в їх здатності керувати і нічого не боятися.


Скорпіон

Це дуже сильні особистості, які ані перед чим не зупиняться, поки не досягнуть бажаного. Навіть в особистих відносинах вони займають сильну позицію, тому що є дуже пристрасними партнерами. Скорпіони рішучі і завжди йдуть до своєї мети, чого б їм це не коштувало.

Лев

Влада у левів в крові. Вони домінують у робочих і особистих відносинах, тому що іншої манери поведінки не знають. Леви опрацьовують плани і стратегії на шляху до своїх цілей, йдуть по головах і бувають надто гордими і зарозумілими. Сильні риси-харизматичність і рішучість.

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...