Хіти тижня. Називається "люди зекономили": Samsung почала блокувати смарт-телевізори в Україні

З такою ж проблемою зіткнулися жителі інших країн – Молдови, Білорусі. І хоча скривджені такими обставинами користувачі знаходять через Мережу можливості для розблокування, не відомо як довго рятуватимуть такі рішення

Компанія Samsung почала блокувати в Україні роботу смарт-телевізорів, які були ввезено в країну за "сірими" схемами, передають Патріоти України з посиланням на AIN.

У власників пристроїв при включенні з'являється повідомлення "Не всі функції цього ТВ працюють в даному регіоні". Вони можуть подивитися фільм з флешки або з телефону. А ось використовувати смарт-функції, увімкнути на ньому YouTube або Netflix не можна.

Російський офіс компанії вже випустив роз'яснення: блокування пов'язано з тим, що пристрої призначені не для того регіону, в якому їх купили і використовують. "Блокування торкнулося функції пристроїв, які було випущено для використання на території інших держав або регіонів. Заблоковані функції не могли бути доступні на таких пристроях без проведення маніпуляцій зі зміни встановлених заводських налаштувань (наприклад, розблокуванням або перепрошивкою)", – сказано в повідомленні компанії.

Видання зазначає, що подібні відповіді отримують і українські користувачі від модераторів Facebook-аккаунта компанії. У коментарях її представники вказують, що телевізори, які не вироблені для України, не мають коду UA в назві і можуть працювати некоректно.

Нардеп Гончаренко оскаржує в суді два пункти посилення урядом режиму карантину

понеділок, 6 квітень 2020, 19:49

Депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко звернувся в Окружний адміністративний суд Києва з проханням про скасування деяких положень постанови уряду щодо заходів карантину, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт суду.

Достроково досягли піку пандемії? Шмигаль прокоментував різке падіння темпів захворювань на коронавірус

понеділок, 6 квітень 2020, 19:34

В Росії навпаки - рекордна кількість підтверджених хворих на коронавірус. За минулу добу відсоток тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію в Україні, знизився. Про це доповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на щоденній селекторній нараді президента Во...