
11 травня в Казані підліток влаштував стрілянину в гімназії №175 на вулиці Джаудата Файзі. За попередніми даними, 17-ти річний юнак увійшов до школи зі зброєю і відкрив вогонь по людях. Наразі його затримано і його особу встановлено. Про це повідомляють російські видання, передають Патріоти України.
За інформацією ЗМІ, при стрільбі загинули 9 осіб: 8 учнів і вчитель. Під час стрілянини діти вистрибували з вікон школи і бігли прямо по полю. Співробітники МСЧ, що приїхали на місце НП, евакуювали учнів з даху.

Хлопця, який влаштував стрілянину в Казанській школі №175, затримали. Його звуть Ільназ Галявієв, йому 19 років. Сьогодні вранці він зайшов до гімназії і застрелив дев'ять осіб: сімох восьмикласників, охоронця і прибиральницю.

Також наголошується, що при затриманні парень повідомив, що за адресою своєї прописки заклав бомбу. Один з тих, хто стріляв в школі в Казані імовірно завів Telegram-канал незадовго до стрільби. Там він назвав людей "біосміттям".
За останніми даними 12 дітей і один дорослий госпіталізовані після стрілянини в школі в Казані.
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...