Хіти тижня. Не дайте себе обдурити: Шахраї вигадали нову схему із банківськими картками

Такий вид шахрайства уже набув популярності в Росії.

Шахраї придумали ще один спосіб розкрадання грошей з банківських карт. Вони, нібито, випадково забувають карту в банкоматі і просять її витягнути того, хто опинився поряд. Після того шахрай перевіряє баланс і стверджує, що з його рахунку зникли гроші. І вимагають повернути цю суму. Про це розповів у Facebook співробітник страхової компанії Сергій Гатілов, передають Патріоти України.

За його словами, у схемі задіяні люди, які, нібито, стали свідками. Вони в таких ситуаціях починають говорити, що все бачили і банкомат зберіг відбитки пальців. "Схема, як зі знайденим гаманцем. Тільки замість гаманця - забута карта в банкоматі. Далі розводка лоха по стандарту. "На карті було більше грошей, ти останній її в руках тримав, на ній твої відбитки". Мужички - свідки, які "все бачили". Загалом, нічого нового", - каже Гатілов.

Радить, якщо побачили забуту карту в банкоматі – не діставайте її. Дочекайтеся, поки він її не з'їсть, або нехай власник сам її витягне. Не натискайте кнопок скасування операції. Компанія мужичків-свідків будуть тиснути на те, що ви перед банкоматом стояли, на клавіатуру натискали. Такий вид шахрайства уже набув популярності в Росії.

Хіти тижня. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 13:00

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ...

Щоб не вважав себе "найрозумнішим": Активісти провчили водія маршрутки, що відмовився возити ветерана АТО безкоштовно (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 12:59

Нацкорпус вважає, що недоречно закривати очі на свавілля водіїв щодо ветеранів та їхніх прав. Активісти Національного Корпусу у Кропивницькому провчили водія маршрутки, що відмовив у пільговому проїзді ветерану АТО, вони весь день безкоштовно їздили йо...