Хіти тижня. "Не дежа вю, но очень странное чувство": Бабченко порівняв Зеленського з Путіним і поплатився

Російський журналіст згадав звичку свого президента фотографуватися із оголеним торсом та зазначив, що новообраний український лідер вчиняє так само.

Аркадій Бабченко. Фото: соцмережі.

Російський журналіст Аркадій Бабченко порівняв новообраного президента України Володимира Зеленського з лідером РФ Володимиром Путіним, передають Патріоти України.

У своєму Twitter-акаунті Бабченко написав наступне: "виїхав з країни, яка обрала президентом мужика, який фотографується з голим торсом. В країну, яка обрала президентом мужика, який фотографується з голим торсом". "Дуже дивне відчуття, звичайно. Не дежавю, безумовно, рівняти не можна, але щось дуже дивне", - зазначив журналіст. Однак в мережі такого порівняння не оцінили, розкритикувавши Бабченка.

"Аркаша, не заздри", "Складно жити таким розумним, напевно", "У Бабченка проблеми з орієнтацією, збуджує голий торс мужиків", "Дивний ти дуже, Бабченко", - пишуть коментатори.Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. Як добре знаєте українську? Дзиґлик, шарітися, галунка... - тест

понеділок, 17 червень 2019, 1:00

24 травня українці відзначали День слов’янської писемності і культури. Наша мова надзвичайно багата та різноманітна. Зануримося в неї разом, - передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.