
Знайшовся власник покинутої військової бази в Антарктиді. Як повідомляється, відповідальність за створення бази в 50-х роках взяла на себе Канада. Про це пише канадське видання «The Globe and Mail», передають Патріоти України.
За словами журналіста видання, одночасно з американським проектом «Великий стрибок» в бік Антарктиди було направлено два есмінця і ескортний авіаносець канадських ВМС в рамках програми підтримки американської висадки на південний континент.
Саме в другій половині 40-х була створена тимчасова база для «підскоку» військових гідролітаків в літній антарктичний період. Журналіст Джеймс Фрідман знайшов архівні документи ВМС Канади, де присутній наказ про створення такої бази на період до трьох років. Однак як довго дана база функціонувала з архівних документом дізнатися не вдалося. Проте даний факт довгий час був прихований від громадськості в зв'язку з тим, що фінансування канадської військової експедиції йшло не по офіційних каналах.
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...