Хіти тижня. "Не хочу до неї наближатися": Колишня помічниця Ротару розповіла, як мотала строк через співачку (відео)

Ольга Коняхіна була концертним директором Софії Ротару десять років. У 2008 році артистка звинуватила її в шахрайстві: виявилося, що помічниця брала аванси за концерти, присвоївши велику суму.

Колишня помічниця співачки Софії Ротару Ольга Коняхіна, яка відсиділа у в'язниці за шахрайство, розповіла, як відбувала покарання і як зараз виживає після виходу з в'язниці. Жінка стала гостею програми «Зірки зійшлися» на російському каналі НТВ, повідомляють Патріоти України.

Зараз Коняхіна не може дозволити собі колишнього рівня життя. Вона знімає скромну квартиру і не може знайти роботу. А в умовах карантину, коли концертна діяльність артистів потрапила під заборону, і зовсім залишилася без заробітку.

З Софією Михайлівною колишня помічниця не спілкується, навіть боїться підійти до неї. «Я не хочу до неї наближатися. Ви мені зараз нагадали, як в колонії йдеш до їдальні, а збоку хтось говорить: "Ну, тобі Ротару посилочки-то надсилає?", - поділилася Коняхіна.

Бачити мозком: Боєць, який залишився без очей, намагається отримати для України технологію цифрового зору

середа, 1 лютий 2023, 18:44

Владислав Єщенко - військовий сапер повністю втратив очі під час бойового завдання. Таким людям можуть допомогти нові технології так званого "цифрового" або "штучного" зору - це коли для зображення використовують не очі, а лише мозок, передають Патріо...

Шокуючий випадок: Пара туристів залишила немовля в аеропорту, не бажаючи платити за квиток для нього

середа, 1 лютий 2023, 17:58

Співробітники ірландської авіакомпанії Ryanair були шоковані рішенням пари пасажирів залишити свою дитину на стійці реєстрації в ізраїльському аеропорту після суперечок з приводу необхідності купувати для дитини окремий квиток, передають Патріоти Украї...