Хіти тижня. Не купуйте в жодному разі! В Україні знайшли фальшиве масло, названо небезпечну марку

Управління Держпродспоживслужби виявила під час перевірки в Івано-Франківській області фальсифікат вершкового масла. У складі були виявлені рослинні жири. Про це йдеться на сторінці Головного управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області в Facebook, передають Патріоти України.

Під час перевірки харчових продуктів в Пістинському ліцеї на предмет дотримання вимог харчового законодавства при організації харчування дітей, були взяті зразки харчових продуктів для встановлення їх відповідності нормативним документам.

"За результатами лабораторного дослідження проби масла вершкового селянського 73% жирності, виробник ТОВ "ЕНЕЙ" (Україна, Житомирська область, смт Романов, вул. Менделєєва), не відповідав вимогами нормативної документації - містить рослинні жири", - сказано в повідомленні.

Як зазначили в Держспоживслужбі, була відстежена вся партія невідповідної продукції, відібрані зразки масла і від інших партій цього виробникам.

Лабораторні дослідження показали, що це масло не відповідає назві "Масло вершкове селянське". Постачальником відкликана з торгових мереж вся невідповідна продукція виробника ТОВ "ЕНЕЙ".

Інформація про невідповідність продукту вже направлена до Головного управління Держспоживслужби Житомирської області, для вжиття заходів реагування.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...

Перевищувати небезпечно! Скільки морозива можна їсти на день

середа, 23 червень 2021, 11:23

У спеку хочеться освіжитися та охолодитися за допомогою морозива. Однак ці ласощі мають свої обмеження і допустиму безпечну дозу. Скільки можна з'їсти морозива за один тиждень, розповіла дієтолог Антоніна Стародубова. Про це пише видання Newsyou, перед...