Хіти тижня. "Не має права на існування": Варфоломій зробив різку заяву стосовно Київського патріархату

Вселенський патріарх Варфоломій заявив, що Київський патріархат ніколи не існував і сьогодні не має права на існування.

Про це він повідомив під час спілкування з українськими журналістами в Стамбулі, написав журналіст Сергій Томіленко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Патріарх акцентував увагу на тому, що Вселенський патріархат всіляко підтримує ПЦУ. "Наша Материнська Церква Константинополя завжди висловлювала глибоку стурбованість з приводу релігійної ситуації українського народу. Таким чином, недавнє надання автокефалії Православної церкви України не було пов'язано з політикою або геополітикою. Це було найбільше пастирської стурбованістю про справедливість, духовний справедливості. Десятиліттями, якщо не століттями, Україна не могла насолоджуватися повною свободою від зовнішнього впливу, особливо від Російської держави ... Вселенський Патріархат, вірний канонічним традиціям Православної Церкви скористався правом, щоб відновити велич єдності заснованого на вираженні Св. Павла: "Один Господь, одна віра, одне хрещення, один Бог і Отець всього." (Galatians 3:26)", - зазначив Варфоломій.

Патріарх також прокоментував напружені відносини між Епіфанієм і Філаретом. Треба сказати, що Варфоломій зробив досить різку заяву стосовно КП. "Так званий "Патріархат Київський" не існує і ніколи не існував. Ми також сповідуємо, що тепер, після надання автокефалії, це відповідальність Головного єпископа Православної Церкви України Його Високопреосвященства Епіфанія управляти історичної церквою, зміцнювати єдність українського народу, сповідуючи християнські цінності, засновані на Євангелії і користуватися даром свободи, як засобом поширювати Добру Новину Нового Завіту", - заявив Вселенський патріарх.

"Ви ж винні Радянському Союзу!": Івар Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позицію

вівторок, 21 березень 2023, 19:42

Зокрема, росіяни невдоволені проукраїнською позицією артиста. Вони усіляко намагаються йому дорікнути, шо він знімався у радянському та російському кіно, тож нібито має бути вдячний Росії. Тим часом Калниньш красномовно відповів, що нікому і нічим не з...

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...