Хіти тижня. Не слухайте страшилки: Комаровський зруйнував популярний міф про поганий зір (відео)

Лікар Євген Комаровський розповів, чи шкідливо для зору малюка носити бейсболки, які захищають від сонця або ж варто на літо обрати інший варіант головного убору, повідомляють Патріоти України.

Євген Комаровський, який раніше зруйнував міф про газовану воду, порадив батькам не слухати страшилки і сміливо одягати дітям бейсболки, оскільки козирок на них відмінно захищає від надмірного ультрафіолетового випромінювання.

Єдиний мінус такого головного убору, за словами педіатра, це те, що бейсболка не в змозі повністю захистити шию малюка від сонця. Тому, якщо ви віддаєте перевагу бейсболки, потрібно подбати про захист відкритих частин тіла дитини. Для цього можна скористатися сонцезахисним кремом або вибрати більш закритий одяг.

Як альтернативу бейсболці, Євген Комаровський, запропонував капелюх з великими полями. Але до погіршення зору, на думку педіатра, бейсболка не має ніякого відношення. "Вам подобаються бейсболки? Носіть на здоров'я. Не слухайте ці страшилки", - заявляє Комаровський.

Майже тисяча за добу: Іспанія побила антирекорд за кількістю загиблих через COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 15:13

В Іспанії за добу від коронавірусу COVID-19 померло рекордна кількість людей – 950. Всього число жертв хвороби склало 10 003 осіб, передають Патріоти України. Всього станом на 2 квітня в країні заражені понад 110 тисяч осіб, при цьому майже 73,5 тисячі...

Тестів не вистачає, лікарів відправляють у відпустку: Кількість заражених медиків в Україні зростає (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 14:57

Найвищий ризик заразитися коронавірусом у медиків та працівників лікарень, оскільки вони перебувають на “передовій” боротьби з епідемією. Сьогодні, 2 квітня, про зараження медпрацівників повідомила влада Тернопільщини, влада Чернівецької області, а так...