Хіти тижня. "Не тебе говорить, где мне сидеть": Єгор Крутоголов розповів, як намагався вберегти Марину Поплавську від трагедії

Актриса завжди любила їздити саме на передньому сидінні.

Єгор Крутологов. Фото: Факти.

Актор і художній керівник «Дизель Шоу» Єгор Крутоголов, який розчулив раніше мережу фото з чотиримісячний сином Максом, розповів, як намагався вберегти від трагедії Марину Поплавську, передають Патріоти України.

Майже півтора року тому актори «Дизель Шоу» потрапили в страшну аварію, в якій втратили улюблену колегу, отримали серйозні травми. Єгор все ще кульгає на одну ногу. Навіть через стільки часу йому важко згадувати страшну аварію, яка розділила життя його колег на «до» і «після». Єгор розповів в інтерв'ю рубриці «Кава з перцем» в програмі «Зірковий шлях», що Марина любила сидіти на передньому сидінні. Він не раз умовляв її пересісти, але актриса завжди жартувала.

«Если мы все время валялись сзади, у нас там были сделаны кровати, то она практически никогда не ложилась. Марина всегда сидела впереди. И я не раз подходил к ней и говорил, что это самое небезопасное место в автобусе: „Посмотри вперед — здесь сплошное стекло“. На что Марина мне всегда говорила: „Мальчик мой, эта попа наездила такой километраж на переднем сиденье, что не тебе рассказывать, где ей сидеть“. И что после такого скажешь? Ты же не думаешь в эти моменты о трагических последствиях», — розповів актор на каналі «Україна».

За словами гумориста, ніхто і уявити собі не міг, що з ними може таке статися. Всі сприймали автобус як фортецю на колесах. Отримані травми досі даються взнаки. Єгора турбують зв'язки в колінному суглобі. «Еще похрамываю немного, но мы работаем над этим. В июле сделали операцию, перешили две связочки. Реабилитацию мы закончили с горем пополам, уехали на концерты, там и разрабатываем. Но, по крайней мере, уже все более стабильно, чем было», — розповів Крутоголов.

Він не звинувачує водія, якому суд дав умовний термін. Каже, що з ним працювали кілька років. «Я не могу винить этого человека в том, что он заснул за рулем. Скорее всего, что именно так все и произошло. А думаю, что этот человек, естественно, искренне сожалеет о произошедшем. Я просто понимаю, как это может быстро произойти. Потому что я сам дважды засыпал за рулем», — признался артист и уверяет, что никого не берется судить. «Все мы под Богом ходим», — говорить Єгор.


Вижила і навіть народила: Кішка 40 днів пробула сама у зачиненій квартирі через карантин (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:29

Коли всіх членів сім'ї госпіталізували, господар Ле-Ле не став просити оточуючих доглянути за кішкою, оскільки в його квартирі можна було заразитися смертельно небезпечною інфекцією. У китайському місті Ухань кішка 40 днів просиділа вдома сама, через т...

Є секретні сценарії: Представник ОПУ розповів про плани щодо посилення карантину (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:15

Кирило Тимошенко пояснив, що зі стратегією визначаться в залежності від розвитку ситуації у найближчий час. В офісі президента України розробили кілька сценаріїв, за якими можуть посилювати карантинні заходи залежно від ситуації з поширенням коронавіру...