Хіти тижня. "Не тебе говорить, где мне сидеть": Єгор Крутоголов розповів, як намагався вберегти Марину Поплавську від трагедії

Актриса завжди любила їздити саме на передньому сидінні.

Єгор Крутологов. Фото: Факти.

Актор і художній керівник «Дизель Шоу» Єгор Крутоголов, який розчулив раніше мережу фото з чотиримісячний сином Максом, розповів, як намагався вберегти від трагедії Марину Поплавську, передають Патріоти України.

Майже півтора року тому актори «Дизель Шоу» потрапили в страшну аварію, в якій втратили улюблену колегу, отримали серйозні травми. Єгор все ще кульгає на одну ногу. Навіть через стільки часу йому важко згадувати страшну аварію, яка розділила життя його колег на «до» і «після». Єгор розповів в інтерв'ю рубриці «Кава з перцем» в програмі «Зірковий шлях», що Марина любила сидіти на передньому сидінні. Він не раз умовляв її пересісти, але актриса завжди жартувала.

«Если мы все время валялись сзади, у нас там были сделаны кровати, то она практически никогда не ложилась. Марина всегда сидела впереди. И я не раз подходил к ней и говорил, что это самое небезопасное место в автобусе: „Посмотри вперед — здесь сплошное стекло“. На что Марина мне всегда говорила: „Мальчик мой, эта попа наездила такой километраж на переднем сиденье, что не тебе рассказывать, где ей сидеть“. И что после такого скажешь? Ты же не думаешь в эти моменты о трагических последствиях», — розповів актор на каналі «Україна».

За словами гумориста, ніхто і уявити собі не міг, що з ними може таке статися. Всі сприймали автобус як фортецю на колесах. Отримані травми досі даються взнаки. Єгора турбують зв'язки в колінному суглобі. «Еще похрамываю немного, но мы работаем над этим. В июле сделали операцию, перешили две связочки. Реабилитацию мы закончили с горем пополам, уехали на концерты, там и разрабатываем. Но, по крайней мере, уже все более стабильно, чем было», — розповів Крутоголов.

Він не звинувачує водія, якому суд дав умовний термін. Каже, що з ним працювали кілька років. «Я не могу винить этого человека в том, что он заснул за рулем. Скорее всего, что именно так все и произошло. А думаю, что этот человек, естественно, искренне сожалеет о произошедшем. Я просто понимаю, как это может быстро произойти. Потому что я сам дважды засыпал за рулем», — признался артист и уверяет, что никого не берется судить. «Все мы под Богом ходим», — говорить Єгор.


Бо не Потап та Білик?: Учасниця пекельного бою на Донбасі чотири роки залишається без ордена княгині Ольги

неділя, 5 липень 2020, 23:14

"Після того у штабі мені сказали, що роблять подання на мене на орден княгині Ольги (тоді “За мужність” жінкам не давали). Я відмовилася, бо троє з групи не були оформленими [в ЗСУ]. Не захотіла, поки не отримають всі, та і взагалі не вважала, що це по...

Дискваліфікували довічно: У Вірменії 20 українських футболістів потрапили у центр гучного скандалу

неділя, 5 липень 2020, 22:45

Через договірні матчі виконком федерації вирішив достроково завершити сезон-2019/20 в Першій лізі. У Вірменії 20 українських футболістів довічно дискваліфікували через скандал з договірними матчами. Інцидент стався у другому по силі дивізіоні країни. П...