Хіти тижня. Не той дрес-код чи дискримінація зайвої ваги: Жінку вигнали з ресторану за "надто відвертий одяг"

"Я бачила людей, одягнених набагато відвертіше, і їм нічого не сказали", - обурюється жінка.

Гладку американку Сюеретту Емке вигнали з ресторану мережі Golden Corral через зовнішній вигляд

Про це повідомляє Fox News, інформують Патріоти України.
За словами жінки, співробітники закладу Erie, розташованого в Пенсільванії, виставили її геть після скарг інших відвідувачів на її нібито занадто відвертий одяг. "Коли я зайшла туди перекусити, до мене підійшов менеджер і заявив, що я одягнена занадто провокаційно, і це не подобається іншим відвідувачам. Мені потрібно було одягнути щось зверху або покинути ресторан ", - розповіла Емке.
Жінка відповіла, що витратила цілу годину на дорогу до ресторану, проте керуючий відповів, що його це не хвилює. Коли вона попросила пояснити, що не так з її одягом, він не зміг дати конкретної відповіді.
На думку американки, ресторан просто дискримінував її за зайву вагу. "Я бачила людей, одягнених набагато відвертіше, і їм нічого не сказали. Мені правда здається, що вони звернулися саме до мене, тому що я не худа, і це несексуально ", - впевнена жінка.
Незабаром Емке зв'язалася з власником закладу, щоб поскаржитися на менеджера. Однак той заявив, що в ресторані дійсно діють правила дрес-коду, а враховувати побажання більшості гостей - прямий обов'язок керівника.

Хіти тижня. "Бидло, я тебе запам'ятав, с*ка, бл*дь": Прихильники Філарета влаштували бійку в суді (фото, відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 0:35

Прихильники колишнього предстоятеля Київського патріархату Філарета (Денисенка) увірвалися в будівлю Шостого апеляційного адміністративного суду в Києві. Апеляційна інстанція скасувала призупинення ліквідації УПЦ КП, передають Патріоти України. Як пові...

Держбюджет-2020: Кому збільшать виплати наступного року, детальне роз'яснення

понеділок, 18 листопад 2019, 0:28

Як відомо 14 листопада Верховна Рада проголосувала за остаточний варіант державного бюджету України на 2020 рік. Згідно з новими соціальними параметрами, закладеними в кошторис після правок, загальна сума бюджетних коштів, передбачена для Міністерства ...