
Українка Оксана Фоміна, яка проживає в Іспанії і працює там медичкою, заявила, що єдиним ефективним превентивним методом захистити себе від коронавірусу є самоізоляція. Про це вона розповіла у відеозверненні на своєму каналі в Youtube, передають Патріоти України.
"Потрібно не на пляж їздити, не по місту кататися, не з собачкою ходити по 4 години гуляти або шашлики смажити. Сидіть вдома й мийте руки!" – закликала лікарка.
Вона підкреслила, що ще 10 днів тому була спокійна й думала, що коронавірус – це такий же грип А, який пережили в 2009 році. Однак тепер, за її словами, ситуація змінилася.
"Серед моїх знайомих багато тих, хто працює на першій лінії, вони розповідають, що інфекція важча, ніж ми собі уявляємо. Не всі фактори розкриваються. Хворіють і вмирають молоді люди – хворіють важко і з наслідками для життя. У них вказується просто інша причина смерті", – сказала Фоміна.
Вона зазначила, що іспанська система охорони здоров'я як слід не захищає медперсонал. І, ймовірніше, за словами Фоміної, саме медики стануть головним джерелом поширення хвороби.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...