
Українка Оксана Фоміна, яка проживає в Іспанії і працює там медичкою, заявила, що єдиним ефективним превентивним методом захистити себе від коронавірусу є самоізоляція. Про це вона розповіла у відеозверненні на своєму каналі в Youtube, передають Патріоти України.
"Потрібно не на пляж їздити, не по місту кататися, не з собачкою ходити по 4 години гуляти або шашлики смажити. Сидіть вдома й мийте руки!" – закликала лікарка.
Вона підкреслила, що ще 10 днів тому була спокійна й думала, що коронавірус – це такий же грип А, який пережили в 2009 році. Однак тепер, за її словами, ситуація змінилася.
"Серед моїх знайомих багато тих, хто працює на першій лінії, вони розповідають, що інфекція важча, ніж ми собі уявляємо. Не всі фактори розкриваються. Хворіють і вмирають молоді люди – хворіють важко і з наслідками для життя. У них вказується просто інша причина смерті", – сказала Фоміна.
Вона зазначила, що іспанська система охорони здоров'я як слід не захищає медперсонал. І, ймовірніше, за словами Фоміної, саме медики стануть головним джерелом поширення хвороби.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...