Хіти тижня. "Не треба обмежувати російську": Відомий український актор зробив неоднозначну заяву про мову (відео)

Володимир Горянський висловив думку, що інші мови на території України не тільки не можна забороняти, але і варто їх розвивати.

Володимир Горянський. Фото: abastudiо.org.

Відомий український актор театру і кіно Володимир Горянський заявив, що не варто обмежувати інші мови на території України. Він зазначив, що українська мова повинна бути державною, але про інші теж забувати не варто, передають Патріоти України.

Горянський висловив думку, що інші мови на території України не тільки не можна забороняти, але і варто їх розвивати. "Питання мови у нас завжди політизується, і це дуже прикро. На мій погляд, у цьому питанні обов'язково повинен бути українська – це державна мова, і тут взагалі немає ніяких питань. Але закрити російські театри, телебачення і так далі - це не вихід", - заявив Горянський в ефірі "Апостроф TV"

Він додав, що українцям обов'язково треба розвивати знання іноземних мов, через те, що всім сучасним людям потрібно ставати "громадянами світу" і для цього необхідно знання не одної, а кількох іноземних мов.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Я мушу поїхати в село на 5 тисяч?": Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок

четвер, 13 серпень 2020, 2:00

Катерина Реп'яхова зізналася, що любить "шикарну Туреччину від €2000" за тур. Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відпочила в Болгарії. Але їй не сподобалося. Про це жінка чесно розповіла у своєму Instagram-блозі, передають Патріоти України. "Вс...

#ШахрайГудбай – у метро Києва з'явився оригінальний "антишахрайський" потяг (фото)

четвер, 13 серпень 2020, 0:32

Артпоїзд #ШахрайГудбай курсуватиме впродовж серпня синьою гілкою метро. Київський метрополітен запустив артпоїзд з правилами безпечного безготівкового розрахунку, інформують Патріоти України. В такий спосіб столична підземка приєдналась до Всеукраїнськ...