Хіти тижня. "Не треба обмежувати російську": Відомий український актор зробив неоднозначну заяву про мову (відео)

Володимир Горянський висловив думку, що інші мови на території України не тільки не можна забороняти, але і варто їх розвивати.

Володимир Горянський. Фото: abastudiо.org.

Відомий український актор театру і кіно Володимир Горянський заявив, що не варто обмежувати інші мови на території України. Він зазначив, що українська мова повинна бути державною, але про інші теж забувати не варто, передають Патріоти України.

Горянський висловив думку, що інші мови на території України не тільки не можна забороняти, але і варто їх розвивати. "Питання мови у нас завжди політизується, і це дуже прикро. На мій погляд, у цьому питанні обов'язково повинен бути українська – це державна мова, і тут взагалі немає ніяких питань. Але закрити російські театри, телебачення і так далі - це не вихід", - заявив Горянський в ефірі "Апостроф TV"

Він додав, що українцям обов'язково треба розвивати знання іноземних мов, через те, що всім сучасним людям потрібно ставати "громадянами світу" і для цього необхідно знання не одної, а кількох іноземних мов.

Джерело: Апостроф

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...