Хіти тижня. Не вірте байкам 80-річної давності: Лікар розповів, чому важливо збивати температуру 37ºС

За словами Бориса Бриля, твердження, що підвищену температуру треба терпіти, аби організм швидше впорався з хворобою, "абсолютно безграмотні".

Необхідно знижувати підвищену температуру тіла будь-якого значення. Про це заявив анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль, передають Патріоти України.

"Досі розповідають, що не потрібно знижувати температуру. Років 80 тому це вважалося правдою. Але немає жодного наукового доказу цієї теорії. Температуру 37 градусів треба відразу знижувати", – підкреслив він.

Неправильна теза про те, що нібито при підвищеній температурі організм краще бореться з вірусами. Бриль пояснив, що в гарячку організм запускає безліч непотрібних компенсаторних процесів, наприклад, звуження просвіту кровоносних судин. За словами лікаря, твердження, що підвищену температуру треба терпіти, аби організм швидше впорався з хворобою, "абсолютно безграмотні".

Джерело: Обозреватель

Українські біженці у ЄС під ударом: Ось кому можуть не подовжити тимчасовий захист

неділя, 28 червень 2026, 8:57

Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...

В Україні запускають проєкт із відновлення традиційних сільських хат: Що відомо

неділя, 28 червень 2026, 8:39

В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...