Хіти тижня. Не все скупили в магазинах: Комаровський розповів, як найкраще харчуватися зараженим коронавірусом

Відомий педіатр Євген Комаровський, який постійно дає рекомендації, як правильно поводитися під час карантину у зв'язку з пандемією, розповів про правила харчування під час хвороби, зазначають Патріоти України.
За словами педіатра, якщо хворому на коронавирус їсти не хочеться, він може і не робити цього. Ослаблена людина повинна отримувати легко засвоювану вуглеводну їжу. У цій ситуації споживання цукрів - це нормально.
Лікар радить звернути увагу на вівсянку, манку, сухофрукти, згущене молоко, фруктові пюре, мед, морозиво, шоколад, варення. І звичайно, ж на овочі та фрукти.
Під час хвороби людині потрібні напої, в яких присутній джерело енергії - звичайна глюкоза. Рідини повинно бути багато і вона повинна бути солодкою.
Комаровський радить пити компоти, соки, квас, чай, навіть дозволяється Coca-Cola.
Доктор звертає увагу, що при дефіциті рідини в організмі засихає мокрота в легких, що багаторазово збільшує ускладнення хвороби.

"Ничто так не бесило жителей Ялты, как лохань "Владимир": Росія закрила Крим для "туристичних лайнерів"

субота, 30 травень 2020, 12:54

Місцевих злить не так заборона рейсів, скільки те, як непоказно виглядає російське судно в порівнянні з іноземними, які тепер вони бачать лише на старих фото. Влада Росії через карантин заборонила відвідування анексованого Криму для туристичних лайнері...

Без квартир 13 тисяч сімей: Київ охопили масові протести. Чому інвестори вийшли на вулиці та хто винен

субота, 30 травень 2020, 11:48

Інвестори трьох житлових комплексів, квартири в яких продавав банк "Аркада", 29 травня вийшли на протест. Цим вони заявили про початок радикальних дій з метою відновлення будівництва ЖК. Однак відповідальність забудовника, по суті, перекладають на влад...