Хіти тижня. Не всі одразу зрозуміли, хто цей бородатий дідуган: Легендарний БГ збентежив туристів, раптово з'явившись на пляжі в Бердянську (відео)

Крім офіційних концертів в українських мегаполісах Гребенщиков дає чимало імпровізованих виступів на міських вулицях або в двориках з відповідною акустикою. Призупинений торік гастрольний тур відновився цього літа.

Лідер групи «Акваріум» Борис Гребенщиков несподівано з'явився на пляжі в Бердянську. У туристів була можливість поспілкуватися з кумиром в неформальній обстановці і послухати живий виступ гурту, передають Патріоти України.

Музиканти поділилися забавним відео з пляжу, де вони невимушено танцюють, виконують улюблені пісні, а лідер групи епатує публіку вкрай оригінальними очками. Пляжний виступ відбувся перед концертом в Маріуполі.

Скільки українців користуються інтернетом, а скільки дивляться телебачення: Цікаві дані

понеділок, 24 лютий 2020, 7:55

Державна служба статистики підрахувала, що станом на 1 січня 2020 в Україні було 28 мільйонів 787 тисяч користувачів інтернету, з яких фізичних осіб - 25 мільйонів 683 тисячі. Водночас користувачів платного багатоканального телебачення 2 мільйони 884 т...

Чекає кругленька сума: Молодим батькам в Україні готують приємний сюрприз

понеділок, 24 лютий 2020, 7:22

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким влада хоче відкрити депозит на ім'я кожного новонародженого українця. Також чиновники назвали суму, про яку йде мова, - 50 тисяч гривень, передають Патріоти України. У зареєстрованому законопроє...