Хіти тижня. Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

Великі вогнища зараження коронавірусною інфекцією утворилися в вахтових селищах Ямало-Ненецького автономного округу (Російська Федерація), де проживають робітники нафтогазових родовищ так званого Нового Уренгоя. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19.

Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створення обсерваторів для своїх працівників.

Така ситуація виникла попри те, що, за приписами Росспоживнагляду, кожного вахтовиками двічі тестують на COVID-19, перш ніж посадити в літак і відправити додому.

Причини зростання поширення коронавірусу вбачають у тому, що в більшості вахтових селищ недостатньо приміщень, щоб надійно відокремити інфікованих від здорових. Вахтовики проживають по двоє-четверо, а іноді і по вісім чоловік у кімнаті. Крім того, лікарні, в яких можуть надати кваліфіковану медичну допомогу, розташовані на великій відстані.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...