Хіти тижня. Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

Великі вогнища зараження коронавірусною інфекцією утворилися в вахтових селищах Ямало-Ненецького автономного округу (Російська Федерація), де проживають робітники нафтогазових родовищ так званого Нового Уренгоя. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19.

Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створення обсерваторів для своїх працівників.

Така ситуація виникла попри те, що, за приписами Росспоживнагляду, кожного вахтовиками двічі тестують на COVID-19, перш ніж посадити в літак і відправити додому.

Причини зростання поширення коронавірусу вбачають у тому, що в більшості вахтових селищ недостатньо приміщень, щоб надійно відокремити інфікованих від здорових. Вахтовики проживають по двоє-четверо, а іноді і по вісім чоловік у кімнаті. Крім того, лікарні, в яких можуть надати кваліфіковану медичну допомогу, розташовані на великій відстані.

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...