Хіти тижня. "Не встигли із одного л...йна вилізти": Хор Верьовки звернувся до росіян (відео)

В кадрі артисти розповідають про своїх родичів і друзів з Росії і закликають до миру.

Артисти хору імені Григорія Верьовки звернулися до росіян і жителів східних областей України. З'явилося відеозвернення на YouTube-каналі "Свобода слова" кілька днів тому, хоча було записано ще в 2014 році, передають Патріоти України.

В кадрі артисти розповідають про своїх родичів і друзів з Росії і закликають до миру. При цьому вони зазначають, що розмовляють мовою музики, яка лежить поза політичними протистояннями. На відео тодішній керівник хору Анатолій Авдієвський закликає українських і російських політиків вирішувати всі суперечності виключно шляхом переговорів.

"Я вважаю, що мистецтво володіє такою могутньою силою єднання людей, тому що воно спрямоване на емоційне сприйняття і очищає душу людини", - підкреслив Авдієвський. І хоча деякі ЗМІ подають це відео як нове, але насправді звернення було зроблено п'ять років тому. Адже Авдієвський помер 24 березня 2016 року. Користувачі мережі дивуються і активно коментують відео:

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...

На МКС знову проблеми з російськими компонентами - зламався туалет і задимився пилосос

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:31

На Міжнародній космічній станції (МКС) виявилася серія неполадок. Про це повідомив російський космонавт Анатолій Іванишин фахівцям центру управління польотами, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини.