Хіти тижня. Не вистачає коштів - помирай: Степанов оголосив, що виклик "швидкої" з 2021 року подорожчає в рази

Зараз тариф на виклик швидкої становить 164 гривні. Раніше він був всього 116 гривень.

У наступному році виклик карети «Швидкої допомоги» стане дорожче. Як заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, тариф на надання екстреної медичної допомоги для українців зросте в 2,5 рази. Таку інформацію глава МОЗ оприлюднив на брифінгу 16 вересня, повідомляють Патріоти України.
За словами Степанова, зараз тариф на виклик швидкої становить 164 гривні. Раніше він був всього 116 гривень. Наступного року тариф на виклик «швидкої» значно зросте. Українцям виїзд бригади медиків обійдеться вже в 412 гривень. Такий тариф запропонували встановити в МОЗ.

Як заявив Максим Степанов, цифра взята не зі стелі. Новий тариф буде покривати всі витрати на надання такої медичної послуги. Чиновник навіть навів формулу розрахунку. Вона досить проста: кількість людей, які проживають в населеному пункті, множиться на 164 гривні.

Ці кошти, за словами міністра, направляються на заробітну плату працівникам, а також йдуть на закупівлю пального для автомобілей екстреної медичної допомоги та медичні засоби, які знаходяться в каретах «швидкої».

З 2021 року змінюється і процедура виклику «швидкої допомоги». Так, виклики почнуть ділити на чотири категорії: критичний, екстрений, невідкладний і непрофільний. Залежно від цього буде визначатися час приїзду бригади медиків.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...