Люди похилого віку в російських селах живуть в напівзруйнованих будинках, половину пенсії витрачають на дрова і люблять Путіна. Відомий блогер Ілля Варламов показав побут людей, про яких забула держава, а замість сім'ї залишилися тільки коти і собаки. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його розповіддю.
"Сьогодні ми знову в Тверській області, але на цей раз подивимося на простих людей похилого віку. Їх тут багато, тому що молоді валять при першій нагоді з цього жаху. Тверська область - чемпіон по вимираючим селам. Коли звертаєш з дороги в ліси, не перестаєш дивуватися нескінченним сірим домівкам, які вростають в землю. Складно повірити, але в багатьох з них доживають свій вік люди", - починає розповідь Варламов.
Юрію Георгійовичу Кабакову 74 роки, він живе в хаті, що розвалюється, з собаками Малюком і Мусею і трьома кішками. Із села в місто він вибирається один-два рази на рік.
У 1981 році вони з дружиною вирішили переїхати в село. У 2011-му дружина померла, і Юрій Георгійович залишився один. Родичів у нього більше немає, друзів теж, крім сусіда. Той взимку допомагав йому з дровами, тягав воду, коли у Юрія Георгійовича нога була зламана.
Юрій Георгійович дивиться телевізор, його улюблений канал - РЕН ТВ, особливо передача Військові таємниці. На виборах голосував за Путіна і Єдину Росію. Путін Юрію Георгійовичу дуже подобається: Видно, що від народження політик.
А в цій двоповерхівці залишилося всього дві сім'ї, все інше занедбане. Тут живе дуже весела і життєрадісна бабуся Роза Микитівна, їй під 80. У холодильнику у неї молоко, огірки, якісь трави і три банки консервів.
Житлова кімната зовсім маленька, але дуже акуратна. В іншій кімнаті і на кухні на стелі цвіль через те, що протікає дах. Через постійну вогкість топити доводиться навіть влітку. До речі, Розі Микитівні приходять квитанції за капремонт. Тут у неї з державою нічия: будинок ремонтувати ніхто не збирається, а Роза Микитівна не оплачує квитанції. Борг весь час накопичується.
Якби не допомога волонтерів, Роза Микитівна і Юрій Георгійович довго не протягнули б. Це тільки пара прикладів, а таких людей в Росії мільйони. Люди похилого віку, інваліди, багатодітні сім'ї... Часто вони живуть у вимираючих селах, далеко від цивілізації і будь-якої допомоги. Часто їх єдина радість - домашні тварини, а ще телевізор і автолавка. Навіть фельдшери до них не доїжджають, і щоб показатися лікарю або отримати укол, їм треба якось дістатися до міста, - закінчує розповідь про російських старих Варламов.
Уряд України продовжить термін перебронювання працівників критичних підприємств до 31 березня через наслідки кібератаки, що унеможливила вчасне оновлення документів. Очікується, що таке рішення дасть компаніям додатковий час для оформлення бронювання, ...
Стан папи Римського Франциска залишається критичним, він отримує кисень через носові канюлі, також у нього виявили початкову ниркову недостатність, передають Патріоти України. Водночас від учорашнього вечора у нього не було жодного респіраторного кризу...