
Українець з Чернівців, який підхопив смертельно небезпечний коронавірус, поки що не зміг подолати хворобу - повторний тест показав, що в його організмі досі присутній вірус. Про це повідомляє АСС, передають Патріоти України.
За словами заступника голови Чернівецької ОДА Наталії Гусак, хворому зробили повторний тест на коронавірус, він дав позитивний результат.
"Згідно з протоколами, хворому будуть ще кілька разів проводити тести. Лише після того, як два тести поспіль покажуть негативний результат на коронавірус, можна буде говорити, що людина одужує", - уточнила вона.
Гусак додала, що 11 березня до Чернівців приїде лікар Всесвітньої організації охорони здоров'я, який огляне хворого коронавірусом і визначить, чи правильно його лікують.
"Всесвітня організація охорони здоров'я завжди направляє своїх представників до країн, в яких виявлено хворих коронавірусом. У їх делегацію входить і фахівець, який відповідає саме за клініку, тобто, правильно лікує хворого коронавірусом. Ми попросили, щоб саме цей фахівець приїхав до Чернівців, оглянув хворого і перевірив правильність призначеного лікування", - сказала вона.
Відзначається, що медики хочуть зняти напругу в суспільстві і можливу недовіру хворого до українських лікарів. Зараз стан хворого українця стабільний. Температура тіла протягом доби коливається від 37,1 до 37,6 градусів.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...