Хіти тижня. Не зрозумів, куди потрапив: Білорусу, який воював за "ДНР", влаштували жорсткий "прийом" в Україні (відео)

У мережі показали відео, як затримали проросійского бойовика-білоруса, який приїхав воювати на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Він прибув на схід України, щоб прийняти участь у війні на боці агресора. Українські бійці спіймали чоловіка і влаштували йому "допит".

Бойовиком виявився Пацюк Євген Євгенович з позивним "Флеш". Інформація про нього є в базі сайту "Миротворець". Він родом з міста Борисов Мінської області. Народився 29 серпня 1988 року.

Також стало відомо, що він бойовик НВФ, (1й бат. взводу розвідки, ЛНР), дислокація батальйону - будівля Луганського військкомату. Приїхав на Донбас через пункт збору в місті Ростов-на-Дону (Росія), на початку січня 2015 року, був узятий в полон під час зіткнення в районі н.п. Попасна 1 лютого 2015 року.

Опубліковане з ним відео було зроблено в 2015 році, проте в мережі його поширили і почали обговорювати тільки зараз.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...