
У Новокодацькому районі Дніпра перехожі помітили, як жінка дає дитині в якості "заспокійливого" горілку і викликали правоохоронців, передають Патріоти України з посиланням на Информатор.
Жінка з чоловіком напідпитку йшли по проїзжій частині з коляскою. Як тільки дитина, якій, як з'ясувалося, лише один рік, починала плакати, її поїли алкоголем. Небайдужі мешканці міста викликали поліцію. Парочка вела себе агресивно і лаялася. Патрульні наділи на маму дитини зі співмешканцем наручники і доправили до Новокодацького відділку поліції.

На обох склали протоколи за статтями 173 (за нецензурну лайку в громадських місцях) і 185 (за непокору законній вимозі співробітника поліції) КУпАП. Дівчинку передали медикам – зараз вона знаходиться у 6-ї міській лікарні. Вирішується питання про те, хто стане її опікуном. Інформацію про подію повідомили співробітникам ювенальної превенції.
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...