
У Новокодацькому районі Дніпра перехожі помітили, як жінка дає дитині в якості "заспокійливого" горілку і викликали правоохоронців, передають Патріоти України з посиланням на Информатор.
Жінка з чоловіком напідпитку йшли по проїзжій частині з коляскою. Як тільки дитина, якій, як з'ясувалося, лише один рік, починала плакати, її поїли алкоголем. Небайдужі мешканці міста викликали поліцію. Парочка вела себе агресивно і лаялася. Патрульні наділи на маму дитини зі співмешканцем наручники і доправили до Новокодацького відділку поліції.

На обох склали протоколи за статтями 173 (за нецензурну лайку в громадських місцях) і 185 (за непокору законній вимозі співробітника поліції) КУпАП. Дівчинку передали медикам – зараз вона знаходиться у 6-ї міській лікарні. Вирішується питання про те, хто стане її опікуном. Інформацію про подію повідомили співробітникам ювенальної превенції.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...