Хіти тижня. "Недореформовані менти": Мережу вразило відео бардаку у відділеннях Нацполіції

У мережі був опублікований огляд правопорушень співробітників патрульної поліції у відділеннях, серед найбільш кричущих - керівник відділення з'явився на роботу в стані алкогольного сп'яніння, зафіксовано також ряд адміністративних порушень.

Відео опублікував у своїй Facebook-спільноті блогер Віталій Санжаков, який досліджує роботу поліції, передають Патріоти України.

Також був представлений огляд роботи відділення поліції в Запорізькій області, там були знайдені співробітники в алкогольному сп'янінні. У відділенні у Харківській області перевіряючі виявили шприц з бурою рідиною і таблетки наркотичного вмісту в туалеті, а також патрони в вентиляції. В одному з відділень Вінницької області в жіночому туалеті було знайдено 61 речовий доказ у справах, які вели поліцейські.

"На цьому відео Ви побачите який бардак панує в райвідділах", - йдеться у підписі до відео.

Хіти тижня. Неймовірно і моторошно: У Китаї зняли рибу "з людським обличчям" (відео)

субота, 16 листопад 2019, 0:35

У ставку, розташованому в околицях китайського міста Куньмін, на відео зняли дивного вигляду коропа.

Знайшовся фанат: Водійські права Брежнєва продали на аукціоні за кругленьку суму

субота, 16 листопад 2019, 0:13

У генсека СРСР були відкриті всі категорії, тобто, він міг керувати мотоциклами, легковими автомобілями, вантажівками до 3,5 тонн, автобусами і машинами з причепом. У Брежнєва відкриті всі категорії, тобто, він міг керувати мотоциклами, легковими автом...