Хіти тижня. "Недостатньо приховала сідниці": У переможниці чемпіонату з плавання забрали нагороду через "голий купальник"

Американська плавчиня Брекінн Вілліс була дискваліфікована через занадто відкритий купальник під час змагань на Алясці (США).

Брекін Вілліс

Як повідомляє The Sun, спортсменка виграла заплив на 100 метрів вільним стилем, проте одразу ж після цього дізналася, що її результат анульований, передають Патріоти України.

Судді вирішили дискваліфікувати 17-річну Вілліс за те, що її купальник недостатньо приховував сідниці. Вони інтерпретували це бажанням дівчини привернути до себе увагу.

Зазначається, що на Алясці існує правило, яке регулює розмір купальника. Спортсменка наполягає на тому, що вона підвернула його в районі сідниць, тому що інакше плавати в ньому було незручно. Одна з тренерок, Лорен Ленгфорд, заявила, що Вілліс почувалася дуже погано, коли дізналася про дискваліфікацію.

Організаторів змагань пізніше звинуватили в расизмі й сексизмі. Вілліс була єдиною представницею змішаної раси на турнірі, і тільки вона піддалася санкціям.

Річниця великої перемоги: Чортківська офензива УГА проти вдвічі більшої польсько-французської армії

неділя, 7 червень 2020, 11:09

Нажаль, не зважаючи на жертовність та героїзм УГА, долю західних українських теренів вирішили в Версалі, чим заклали часову міну й під відроджену польську державу і криваве протистояння УПА та Армії Крайової на У Східній та Західній Волині та Галичині.

Про скандал з захисними костюми для медиків: «Ви дійсно вірите, що Степанов щось закупив?», - Зеленський пояснив, як держава наразі завозить засоби боротьби з пандемією (відео)

неділя, 7 червень 2020, 10:56

Президент Володимир Зеленський наразі не має претензій до роботи міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це він сказав 6 червня, спілкуючись із журналістами, та пояснив звідки взялися засоби захисту, про котрі говорять, що вони придбані за зав...