Хіти тижня. "Нехай підлікує нерви та мізки": Коломойський висловився про суїцид Гонтаревої через "Квартал 95" (відео)

Олігарх заявив, що зовсім не співчуває Гонтаревій, розкритикувавши результат її перебування на посаді голови Національного банку України.

Ігор Коломойський. Фото: Українська правда.

Бізнесмен Ігор Коломойський позитивно оцінив номер "Кварталу 95", в якому висміяли підпал будинку екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої, передають Патріоти України.

У коментарі "Настоящему времени" Коломойський зазначив, що "кварталівці" жартують над різними політиками і на їхні номери не варто ображатися чи сприймати вороже. "Коли у людей є почуття гумору, вони спокійно все сприймають, не звертають уваги і не вважають, що це цькування. Це наше життя!" – сказав бізнесмен.

Він заявив, що зовсім не співчуває Гонтаревій, розкритикувавши результат її перебування на посаді голови Національного банку України. "Я співчуваю десяткам, а, може, і сотням тисяч людей, вкладникам різних банків, яких вона пограбувала. І які втратили свої гроші через курс гривні, через знищену банківську систему, які стали жебраками", – висловився Коломойський.

"Щось я не чув, щоб хтось після такого цькування застрелився або повісився. Якщо Гонтарева буде першою – це буде смішно. А якщо вона божевільна, її треба в лікарню помістити, щоб вона собі трохи підлікувала нерви і мізки", – заявив він.

З архіву ПУ. Це цікаво знати: 11 випадково виявлених капсул часу, які відкривають завісу таємниці минулого

понеділок, 28 вересень 2020, 18:00

Капсула часу – послання для майбутніх поколінь, яке зазвичай закладають в фундамент пам’ятників, будівель та інших об’єктів інфраструктури. Традиція закладати капсули часу народилася у жителів стародавнього Шумеру. Вони закладали таблички з обпаленої г...

До Білорусі завезли "сумнівну" російську вакцину від COVID-19 для випробування на добровольцях

понеділок, 28 вересень 2020, 17:45

До Білорусі поставили першу партію російської вакцини проти коронавірусу (COVID-19) "Супутник V", яка раніше показала сумнівні результати. Як пише РИА Новости, Білорусь стала першою країною після Росії, де почалися клінічні дослідження російського преп...