Хіти тижня. Нема правди, нема совісті, нема Божої любові: Філарет жорстко розкритикував українські суди

Почесний патріарх Православної церкви України закликав реформувати суди через припинення перейменування УПЦ МП.

Почесний патріарх Філарет у зв'язку з рішенням про припинення перейменування УПЦ МП заявив, що українську судову систему потрібно реформувати, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"У нас суди, на жаль, несправедливі. І тому я не впевнений, що це рішення (призупинити перейменування) справедливе і в інтересах української держави, і українського народу. Наші суди треба реформувати, щоб вони були справедливими судами, а не пристроювалися до тих чи інших політичних сил. Я вірю в перемогу правди", - сказав патріарх.

Нагадаємо, що 22 квітня Окружний адміністративний суд Києва призупинив перейменування УПЦ МП. На думку суду, зараз перейменування може привести до невиправданого втручання держави в сферу діяльності релігійної організації, як юридичної особи.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...