Хіти тижня. Неодмінний фактор наявності життя: Марсохід NASA спантеличив вчених сенсаційним відкриттям на Червоній планеті

Планетохід Curiosity виявив незвичайні викиди кисню на Марсі, незвичайне явище неабияк спантеличило вчених на Землі. Про це повідомляється на сайті американського аерокосмічного агентства NASA, зазначають Патріоти України.

Так, за даними вчених, на Червоній планеті над кратером Гейла була виявлена зміна рівня газу. Причому ці зміни, як вказують у NASA, є сезонними, тобто рівень домішок у атмосфері на планеті залежить від пори року.

Вчені виявили, що влітку кількість кисню на Марсі збільшується на 30%, а взимку різко зменшується. Фізики поки не встановили причину такого явища.

Слід зазначити, що раніше про зміну рівня кисню в атмосфері Марса казав професор Г. Тихов з Академії наук СРСР. Після вивчення схожого на Червону планету середовища у Субарктиці він зробив висновок, що раніше Марс був покритий рослинами і через з'єднання древніх рослин у грунті планети там може регулярно рости рівень кисню.

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...