Хіти тижня. "Непереможна армія" Х*йла: Як дико знущалися над солдатом, котрий убив вісьмох своїх мучителів

В день вбивства, 25 жовтня, Раміль Шамсутдінов відмовився мити підлогу, а командир роти поставив завдання підлеглим «домогтися виконання його завдання будь-якою ціною».

Над солдатом жорстоко познущалися. Фото: скріншот з відео.

Російський солдат-строковик Раміль Шамсутдінов розстріляв своїх вісьмох співробітників за те, що вони систематично знущалися над ним. Про це повідомляє телеканал ATR, передають Патріоти України.

За інформацією джерел телеканалу, Шамсутдінов піддавався фізичному насильству з боку загиблих. Так, в день вбивства, 25 жовтня, Раміль Шамсутдінов відмовився мити підлогу, а командир роти поставив завдання підлеглим «домогтися виконання його завдання будь-якою ціною». Товариші вирішили домогтися виконання наказу командира шляхом принижень і знущань. Так, Шамсутдінова били і занурювали головою в унітаз.

Отримавши в руки зброю, солдат просто розстріляв своїх кривдників. Згідно з наявним в розпорядженні ATR.ua аудіозаписом, солдат не розкаюється у скоєному.

Хіти тижня. Чотири місяці літа: Синоптики шокували українців прогнозом

п’ятниця, 15 листопад 2019, 4:00

До 2050 року середня температура по Україні може зрости на півтора градуса, а до кінця сторіччя підвищитися більш ніж на три градуси. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділу прикладної метеорології і кліматології Укргідрометцентру Віра ...

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...