Хіти тижня. "Непереможна армія" Х*йла: Як дико знущалися над солдатом, котрий убив вісьмох своїх мучителів

В день вбивства, 25 жовтня, Раміль Шамсутдінов відмовився мити підлогу, а командир роти поставив завдання підлеглим «домогтися виконання його завдання будь-якою ціною».

Над солдатом жорстоко познущалися. Фото: скріншот з відео.

Російський солдат-строковик Раміль Шамсутдінов розстріляв своїх вісьмох співробітників за те, що вони систематично знущалися над ним. Про це повідомляє телеканал ATR, передають Патріоти України.

За інформацією джерел телеканалу, Шамсутдінов піддавався фізичному насильству з боку загиблих. Так, в день вбивства, 25 жовтня, Раміль Шамсутдінов відмовився мити підлогу, а командир роти поставив завдання підлеглим «домогтися виконання його завдання будь-якою ціною». Товариші вирішили домогтися виконання наказу командира шляхом принижень і знущань. Так, Шамсутдінова били і занурювали головою в унітаз.

Отримавши в руки зброю, солдат просто розстріляв своїх кривдників. Згідно з наявним в розпорядженні ATR.ua аудіозаписом, солдат не розкаюється у скоєному.

Герой мему "чоткий паца" захищає Україну на Донбасі

вівторок, 28 березень 2023, 13:41

Герой мему «чоткий паца» Іван Мартинов з Рівного захищає Україну на Донбасі, офіційно він у лавах ЗСУ з 2016 року, передають Патріоти України. Раніше Іван брав участь у Революції Гідності, а перший бойовий досвід здобув під Соледаром. В день повномасшт...

"Довелося зізнатися!": Популярна українська телеведуча у кумедному відео розкрила секрет своєї худорлявості

вівторок, 28 березень 2023, 12:14

Українська телеведуча Олена-Христина Лебідь має худорляву статуру. Прихильники знаменитості часто задаються питанням, як їй вдається мати таку фігуру, зазначають Патріоти України. У своєму Instagram Олена-Христина розкрила секрет своєї худорлявості. Зн...