Хіти тижня. "Непереможна армія" Х*йла: Як дико знущалися над солдатом, котрий убив вісьмох своїх мучителів

В день вбивства, 25 жовтня, Раміль Шамсутдінов відмовився мити підлогу, а командир роти поставив завдання підлеглим «домогтися виконання його завдання будь-якою ціною».

Над солдатом жорстоко познущалися. Фото: скріншот з відео.

Російський солдат-строковик Раміль Шамсутдінов розстріляв своїх вісьмох співробітників за те, що вони систематично знущалися над ним. Про це повідомляє телеканал ATR, передають Патріоти України.

За інформацією джерел телеканалу, Шамсутдінов піддавався фізичному насильству з боку загиблих. Так, в день вбивства, 25 жовтня, Раміль Шамсутдінов відмовився мити підлогу, а командир роти поставив завдання підлеглим «домогтися виконання його завдання будь-якою ціною». Товариші вирішили домогтися виконання наказу командира шляхом принижень і знущань. Так, Шамсутдінова били і занурювали головою в унітаз.

Отримавши в руки зброю, солдат просто розстріляв своїх кривдників. Згідно з наявним в розпорядженні ATR.ua аудіозаписом, солдат не розкаюється у скоєному.

Хіти тижня. Нічого свого, все крадене! Як у СРСР "копіювали" західні хіти: Топ пісень, відомих усім (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 15:00

Популярні пісні, які стали хітами в СРСР, були вкрадені за кордоном і називалися ніяк інакше, як "народна" пісня. Яскравим прикладом стала композиція Girl групи Beatles. Її абсолютно безкоштовно крутили по всьому союзу, називаючи англійською народною, ...

"Знатний аватар, вигнали із ЗСУ": Несподівані дані про одного з учасників простестів в Нових Санжарах

неділя, 23 лютий 2020, 14:52

Правопорушник вибачився за свою ганебну поведінку і висловив бажання попросити у поліцейського вибачення особисто. Один з учасників заворушень 20 лютого в Нових Санжарах, який грубо поводився стосовно співробітників поліції і називав себе учасником бой...