Хіти тижня. Непочута пісенна "совість Росії": Юрій Шевчук відзначає свій 63-й день народження. Що говорив про Україну лідер ДДТ

16 травня беззмінний лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук святкує свій День народження. Артистові виповнюється 63 роки, зазначають Патріоти України. Пропонує згадати, що музикант говорив про Україну, а також почути та переглянути найвідоміші кліпи гурту, де іменинник десятки років працює солістом.

Про Київ

"Кожен раз, коли буваю в Києві, я ним зачарований. Я пам'ятаю, як в юності співав в переходах, потім на Майдані Незалежності. Пам'ятаю перший рок-фестиваль, тоді Київ був ще радянським містом, і туди приїхав "десант" пітерського рок- клубу - "Аліса", "ДДТ", "Акваріум", "Телевізор" та інші, співали про те, що "рок-н-рол - це любов і свобода". Це була "рок-революція" в Києві в кінці 1980 -х. і зараз я глибоко переживаю трагічні події, які відбувалися і відбуваються тут, в Україні. Між нашими країнами...".

Про Майдан

"Я переживаю взагалі за Україну, за український народ, просто людей, звичайних громадян України. У мене багато друзів і в Києві, і в інших містах, і в Харкові, і в Донецьку, і у Львові. Ми часто їздимо на гастролях, співаємо, спілкуємося. Та й у самого мене прізвище Шевчук, якесь коріння звідти. Тому я сприймаю всю цю ситуацію з великою тривогою. Вона багато в чому трагічна. А в чому дуже висока і, не побоюся такого великого слова, десь навіть духовна. І там дуже складна зараз ситуація. І, звичайно, якщо сказати про уряд, то я не прихильник цього керівнитства. Багато чого знаю про Януковича і його команду. Насправді і Київ, і Україну просто дістало, і всіх моїх друзів дістала ця, скажімо так м'яко, довбана влада. Ніякого просвітлення і майбутнього люди не бачать. Тому вони вийшли на Майдан".


Про війну в Україні

"Я думав, що я зійду з розуму від цієї трагедії: Росія - Україна. Біда. Я намагаюся щось робити, але спостерігати загальну безпорадність світу перед виходом на цю нову "історичну арену"... туга. І ці свинцеві штори поки не розсунути. Тому я перестав "іскрити інтелектом". Я зрозумів, що повинен все це пережити, перелопатити в душі своїй і знайти якісь відповіді на прокляті питання. Напевно, в 14-м і 15-му роках художник - якщо я їм є - переміг в мені оратора. Скажу головне, щоб потім не забути. Всіх полонених на всіх полонених треба міняти. І як можна швидше. Ось це дійсно буде крок у бік свіла. Забити на амбіції. Савченко відпустити, Александрова і Єрофєєва. Всіх".

Про Зеленського

"Ось Зеленського вибрали, може бути, у нього вистачить здоров'я домовитися з Путіним і розгорнути їм все до світла, якого прості люди давно чекають і в Москві, і в Києві, і особливо на Донбасі. Досить крові. В майбутньому все вирішиться, в чиїй країні буде краще жити, туди всі і потягнуться. А зараз не так рулить - пропаганда. Яструби, слуги війни, відволікають наші народи від внутрішніх проблем. Щоб зберегти свою владу".

Популярні кліпи ДДТ


Хіти тижня. "Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 4 червень 2020, 4:00

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Хіти тижня. "Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 4 червень 2020, 3:00

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...