
Напад клопів в метро налякав пасажирів не на жарт. Інцидент стався у метро міста Харкова. Відповідну інформацію було оприлюднено Telegram-каналом "Народний Ревізор", який збирає споживчі скарги, в тому числі таких, які стосуються протиепідемічних заходів в магазинах, передають Патріоти України.
"Напад клопів в метро. Кілька днів тому на платформі станції метро "Пушкінська" дівчина присіла на лавочку. Через хвилину вона відчула, що щось колить в ногу, а коли подивилася на ту саму лавочку, у неї відняло дар мови", - йдеться у повідомленні.
На наступний день, коли нога опухла і почервоніла, пара підійшла до контролера станції і пояснила ситуацію, але та відправила зі скаргами до поліцейського. Поліцейський же сказав: нічого страшного, це комарі.Наступного дня дівчина знову пішла перевірити виправили ситуацію чи ні. Природно, клопи як жили в крамниці, так і продовжують жити і кусати пасажирів метро.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...