Хіти тижня. Несамовиті монстри мало не згризли бідолашну: Дівчина присіла на лавочку в метро і втратила дар мови (фото, відео)

У харківському метро на дівчину напали скажені клопи.

Напад клопів в метро налякав пасажирів не на жарт. Інцидент стався у метро міста Харкова. Відповідну інформацію було оприлюднено Telegram-каналом "Народний Ревізор", який збирає споживчі скарги, в тому числі таких, які стосуються протиепідемічних заходів в магазинах, передають Патріоти України.

"Напад клопів в метро. Кілька днів тому на платформі станції метро "Пушкінська" дівчина присіла на лавочку. Через хвилину вона відчула, що щось колить в ногу, а коли подивилася на ту саму лавочку, у неї відняло дар мови", - йдеться у повідомленні.

На наступний день, коли нога опухла і почервоніла, пара підійшла до контролера станції і пояснила ситуацію, але та відправила зі скаргами до поліцейського. Поліцейський же сказав: нічого страшного, це комарі.

Наступного дня дівчина знову пішла перевірити виправили ситуацію чи ні. Природно, клопи як жили в крамниці, так і продовжують жити і кусати пасажирів метро.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...