
Напад клопів в метро налякав пасажирів не на жарт. Інцидент стався у метро міста Харкова. Відповідну інформацію було оприлюднено Telegram-каналом "Народний Ревізор", який збирає споживчі скарги, в тому числі таких, які стосуються протиепідемічних заходів в магазинах, передають Патріоти України.
"Напад клопів в метро. Кілька днів тому на платформі станції метро "Пушкінська" дівчина присіла на лавочку. Через хвилину вона відчула, що щось колить в ногу, а коли подивилася на ту саму лавочку, у неї відняло дар мови", - йдеться у повідомленні.
На наступний день, коли нога опухла і почервоніла, пара підійшла до контролера станції і пояснила ситуацію, але та відправила зі скаргами до поліцейського. Поліцейський же сказав: нічого страшного, це комарі.Наступного дня дівчина знову пішла перевірити виправили ситуацію чи ні. Природно, клопи як жили в крамниці, так і продовжують жити і кусати пасажирів метро.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...