Хіти тижня. Несподівано помер відомий український бізнесмен

Колишній перший заступник голови "Укрзалізниці" Максим Бланк помер у віці 44 років. Про це в Facebook розповів журналіст Сергій Лямець, а також кілька видань з посиланням на свої джерела, повідомляють Патріоти України.

"Страна" передає, що екс-чиновника і бізнесмена поховали 8 січня. Джерело повідомило "Українським новинам", що Максим Бланк хворів.

Максим Бланк прийшов в "Укрзалізницю" в квітні 2014 року, його зараховували до числа нового покоління державних менеджерів - вихідців з бізнесу. У той же час щодо Бланка та інших чиновників "Укрзалізниці" розглядали справу про розтрату під час державних закупівель.

Бланк заснував власну інвестиційну компанію "Аструм". У 2015 році він виконував обов'язки голови "Укрзалізниці". У березні 2015 року автомобіль Максима Бланка підпалили. Бланка звільнили на початку 2016 року розпорядженням уряду.


"Я не понимаю ваш собачий язык": На Одещині викладач коледжу назвав українську "мовою окупантів і фашистів"

неділя, 16 травень 2021, 16:58

Скандал розгорається в місті Чорноморську, де викладач спецдисциплін морського спеціалізованого коледжу Одеського національного морського університету Олександр Макаренко публічно назвав українську мовою окупантів і фашистів, повідомляють Патріоти Укра...

Щоб не сапати город: На Одещині підліток наклав на себе руки через дивну причину (фото)

неділя, 16 травень 2021, 16:46

У неділю, 16 травня, під Одесою знайшли повішеним зниклого підлітка. Хлопця розшукували від учора. Про це повідомляє Національна поліція України, передають Патріоти України. У суботу 15 травня підліток пішов з дому після сварки з рідними. Поліцейські п...