Хіти тижня. Нестерпний сморід: В Аргентині тонни крові затопили вулицю (відео)

Інцидент стався на скотобійні, що належить Ганадере Сан Році, у місті Морон, у східній аргентинській провінції Буенос-Айрес.

В Аргентинському місті Морон у результаті НП тонни крові тварин вилилися просто на вулицю. Одна з вулиць перетворилася на "море крові" після того, як резервуар бойні луснув, і його вміст потік через місто, передають Патріоти України із посиланням на Unilad.

Як повідомляється, інцидент стався на скотобійні, що належить Ганадере Сан Році, у місті Морон, у східній аргентинській провінції Буенос-Айрес. Резервуар був заповнений 500 000 літрів крові тварин. Місцеві жителі повідомили, що після події на вулиці залишився нестерпний сморід. Пожежники змили кров з вулиці, але запах все одно не зник.

Хіти тижня. Будьте обережні! Названо найнебезпечніші продукти в українських супермаркетах

четвер, 2 квітень 2020, 1:00

В продуктах, які їдять українці, виявили головних ворогів для їх фігури і здоров'я. В Україні, за даними ВООЗ, кожен четвертий громадянин страждає ожирінням. І не тільки тому, що люди зазвичай мало уваги приділяють фізичній активності, а й перш за все ...

Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

четвер, 2 квітень 2020, 0:30

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаю...