Хіти тижня. "Нестримний секс і кокаїн": Російська співачка українського походження розкрила брудні подробиці свого життя (відео)

Лоліта зізналася, що підсіла на наркотики у 40 років та пустилася берега.

Відповідну заяву Мілявська зробила у випуску AGENTSHOW з Анастасією Івлєєвою, передають Патріоти України.

За словами Лоліти, вся проблема полягала в тому, що вона спробувала наркотики занадто пізно, коли всі вже відгуляли. "Я думаю, це звичайний злам людський. Коли все життя працюєш і життя не бачиш... Коли раптом починаєш його бачити, а воно виявляється іншим. А в цей момент, коли починаєш його бачити, ламається те, яке було для тебе вакуумом", - пояснила вона.

Таким чином, додала Мілявська, і підсаджуються на наркотики, коли приходить усвідомлення. "Ти просто думаєш: та нас*ати на всіх! І пуститися берега! І я пустилася берега в 40 років. Кокаїн, гульки - все, що завгодно. Нестримний секс", - розкрила вона подробиці.

Лоліта також додала, що до своєї залежності кількість сексуальних партнерів можна було перерахувати по пальцях. "А ось після воно вже пішло ... руки закінчилися. Перший час я рахувала. Це був безглуздий доказ собі: а що, так можна? Потім це все закінчилося. Я зрозуміла: або я себе руйнуватиму, або мені це не треба. Я вирішила, що не треба", - підсумувала Лоліта.

"У лікарні Едику відрізали половину печінки, видалили селезінку… Куля пройшла навіть біля серця": Історії українських вдів, молодших за незалежність (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:40

"Якось чоловік запитав: "Що ти будеш робити, якщо я помру на війні?". Я відповіла: "Тоді я теж помру", - крізь сльози розповідає вдова морпіха Едуарда Федорова Юлія. Вона втратила коханого у 19 років. Свого Едіка вона поховала, знаходячись на сьомому м...

Справжній друг: Маленький чихуахуа врятував господаря від смерті

понеділок, 26 серпень 2019, 6:13

Собака запобіг самогубству свого господаря в Херсоні, по вулиці Карбишева, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Подружжя розсварилися настільки, що, коли дружина лягла спати, чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Вночі на ...