Хіти тижня. "Нестримний секс і кокаїн": Російська співачка українського походження розкрила брудні подробиці свого життя (відео)

Лоліта зізналася, що підсіла на наркотики у 40 років та пустилася берега.

Відповідну заяву Мілявська зробила у випуску AGENTSHOW з Анастасією Івлєєвою, передають Патріоти України.

За словами Лоліти, вся проблема полягала в тому, що вона спробувала наркотики занадто пізно, коли всі вже відгуляли. "Я думаю, це звичайний злам людський. Коли все життя працюєш і життя не бачиш... Коли раптом починаєш його бачити, а воно виявляється іншим. А в цей момент, коли починаєш його бачити, ламається те, яке було для тебе вакуумом", - пояснила вона.

Таким чином, додала Мілявська, і підсаджуються на наркотики, коли приходить усвідомлення. "Ти просто думаєш: та нас*ати на всіх! І пуститися берега! І я пустилася берега в 40 років. Кокаїн, гульки - все, що завгодно. Нестримний секс", - розкрила вона подробиці.

Лоліта також додала, що до своєї залежності кількість сексуальних партнерів можна було перерахувати по пальцях. "А ось після воно вже пішло ... руки закінчилися. Перший час я рахувала. Це був безглуздий доказ собі: а що, так можна? Потім це все закінчилося. Я зрозуміла: або я себе руйнуватиму, або мені це не треба. Я вирішила, що не треба", - підсумувала Лоліта.

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...

Хіти тижня. Моторошна НП: У Києві яхта з п'яною компанією пішла на дно (фото, відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 0:35

В Оболонському районі Києва у п'ятницю вранці, 8 листопада, між Собачим гирлом та Верблюжою затокою, затонуло судно. Як написала прес-служба КАРС "Київська служба порятунку" на своїй сторінці у Facebook, на місце НП одразу виїхали рятувальники та водол...