Хіти тижня. Невдало прооперував родичку соратника Кадирова: У Чечні до смерті забили провідного хірурга республіки

Хірург однієї з лікарень в Чечні зазначив, що тепер потрібно дізнаватися, чи є серед тяжкохворих пацієнтів родичі наближених Кадирова, щоб розуміти, які наслідки будуть при небажаному результату операції.

У Чечні забили до смерті одного з провідних хірургів республіки Салаха Дагаєва. Як пише видання «Кавказький вузол», Дагаєв робив операцію літній жительці Гудермесського району, під час якої вона померла. Жінка виявилася рідною сестрою одного з соратників глави Чечні Рамзана Кадирова, передають Патріоти України.

Після того як стало відомо про невдалу операцію, невідомі люди в масках викрали хірурга і відвезли в невідомому напрямку. Пізніше родичам віддали тіло. Офіційною причиною смерті назвали інфаркт. Рідних Дагаєва змусили визнати, що медик помер саме від цього.

Поховали хірурга в рідному селі Гойти. Один з місцевих жителів розповів виданню, що коли тіло обмивали і готували до поховання, «на ньому місця живого не було, а обличчя його було як чорна пляма».
Хірург однієї з лікарень в Чечні зазначив, що тепер потрібно дізнаватися, чи є серед тяжкохворих пацієнтів родичі наближених Кадирова, щоб розуміти, які наслідки будуть при небажаному результату операції.
Хірург Салах Дагаєв, стаж якого близько 40 років, був завідувачем хірургічного відділення республіканської лікарні, а останнім часом працював у районній клінічній лікарні Урус-Мартана. У минулому році йому, як як заслуженому медику, вручили медаль «За захист прав людини».

Новий фаворит Зеленського прагне наблизити передвиборчі обіцянки "слуг": Садовий рапортує про підняття зарплатні директорам шкіл до $1000

вівторок, 15 червень 2021, 0:31

Коли дійде до $4000 рядовим вчителям "як на Кіпрі" міський голова тактично замовчує. Засновник "Самопомочі" після колапсу планів на загальнонаціональне лідерство, демонструє здатність домовлятися з Банковою, як і за часів Януковича. За директорів приємно

Жах жінок та дітей від крові та смертельних криків ігнорували: У Дніпрі "гості з Африки" привселюдно різали нещасних кіз на міському пляжі

вівторок, 15 червень 2021, 0:17

Можливо тепер деяким громадянам України стане зрозуміліше, чому в якісь Швеції обмежують право на приготування шашлику, чи деінде в Європі на вилов і приготування на березі риби. У Дніпрі поліція затримала 11 громадян Нігерії, які влаштували на міськом...