Хіти тижня. "Ніч з нею коштує 30 тисяч рублів": Розсекречено темне минуле російської нареченої Деппа (фото)

Колишні колеги дівчини розповіли, що вона могла займатися ескортом.

Поліна Глен. Фото: Інстаграм.

Російська наречена голлівудського актора Джонні Деппа Поліна Глен виявилася не тією, за кого себе видає, повідомляють Патріоти України.

"Про Поліну та її подругу Аню ходили чутки, що дівчатка займаються ескортом. Доказів не було, але вони часто відлучалися нібито у справах",— розповіла танцівниця Олеся Соловйова.

Також за її словами, Поліна постійно зависала на сайтах знайомств і розповідала, що шукає багатого чоловіка. На прикметі у неї було одразу кілька кандидатів. Зазначається, що інформація про те, що Глен надавала інтимні послуги за гроші, дійшла і до американських шанувальників артиста.

"Ми відшукали сайти, де висять анкети Поліни. Ніч з нею коштує 30 тисяч рублів. Не вірю, що Глен виходить заміж за Джонні. Так, в Інтернеті з'явилися знімки, де вони цілуються. Думаю, вона сама і злила їх заради піару", — прокоментувала прихильниця Аманда Петроу.


З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...

Танення льодовиків в Антарктиді: Вчені виявили дивні Крижані стовпи і крижані сходи (фото)

середа, 20 листопад 2019, 23:51

Дивне утворення помітили на супутникових картах. Вчені відкрили в Антарктиді дивні утворення - крижані стовпи незвичайної форми, які виникли через потепління, інформують Патріоти України. Як пише Daily Mail, відкриття спантеличило дослідників. Глобальн...