Хіти тижня. Нічого свого, все крадене! Як у СРСР "копіювали" західні хіти: Топ пісень, відомих усім (відео)

Популярні пісні, які стали хітами в СРСР, були вкрадені за кордоном і називалися ніяк інакше, як "народна" пісня. Яскравим прикладом стала композиція Girl групи Beatles. Її абсолютно безкоштовно крутили по всьому союзу, називаючи англійською народною, передають Патріоти України.

Однак це далеко не все: найчастіше радянські композитори привласнювали собі авторство зарубіжних пісень. Автором композиції "Самовар", яку виконував Лонід Утьосов, насправді виявилася 16-річна Фанні Гордон-Квятковкая, яка написала Фанні Гордон-Квятковкая в Варшаві. Текст написав директор варшавського кабаре Анджей Власт. Пізніше Фанні запропонували записати її з російським текстом для емігрантів. СРСР визнав плагіат лише в 1970-х роках і заплатив автору аж 9 рублів гонорару.

Автором "Синьої пісні" під назвою One Way Ticket To The Blues є американці Ханк Хантер і Джек Келлер. В СРСР її перепел ансамбль "Співаючі гітари" зі словами Альберта Азизова.

Одна з найзнаменитіших пісень Едіти П'єхи "Місто дитинства" називається Green Fields. Композицію в 1950-х роках написала американська група Easy Riders. Слова для П'єхи написав поет Роберт Рождественський. Пісню на пластинках співачки назвали "шотландською народною".

Пісню "Вернісаж" в 1975 році написав Хуліо Іглесіас. Називалася вона "A Veces Tu, A Veces Yo" ("Іноді ти, іноді я..."). Через 11 років пісню переспівали Лайма Вайкуле і Валерій Леонтьєв вже під назвою "Вернісаж" і з авторством Раймонда Паулса.


Хіти тижня. Реалії - не оптимістичні для "Слуги народу": ​"Помогла только "корочка" депутата", - інфікована коронавірусом Скороход про поневіряння в намаганні здати медичний тест

неділя, 5 квітень 2020, 19:30

Ситуація поза Києвом жахлива, як з забезпеченням захисту самих медиків, так і з намаганнями людей з симптомами пройти тестування, стати на облік заражених COVID-19, не кажучи вже про отримання адекватної допомоги. Захворіла на коронавірус народний депу...

Безпрецедентно: Києво-Печерський монастир зачиняється. Лаврська братія здала тести на коронавірус

неділя, 5 квітень 2020, 19:17

Києво-Печерська Лавра (УПЦ МП) до закінчення національного карантину звершуватиме богослужіння у закритому режимі, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт Києво-Печерської Лаври. "У зв’язку з поширенням на території України інфекці...